תיקון משאבות

איפה ניתן למצוא מרכז שירות לתיקון משאבות ואקום? משאבות ואקום נמצאות בשימוש בתעשייה בישראל ופועלות באופן אינטנסיבי לאורך כל ימות השנה. בעיר קרית גת קיים מרכז שירות ארצי המספק שירות תיקונים מקצועי למשאבות ואקום. בכדי שמשאבות הואקום יפעלו באופן תקין לאורך זמן, חשוב לעשות תיקונים בעת הצורך ולעשות טיפולים תקופתיים למשאבות.
 
טיפול משאבות במרכז שירות ארצי

כאמור, בעיר קרית גת שנמצאת בדרום הארץ יש מרכז שירות המספק טיפול משאבות לחברות גדולות ומפעלים ברחבי הארץ. במפעלים בהם נדרשים לעבוד עם משאבות ואקום הצורך בתחזוקת המכונות הוא יום יומי בכדי לשמור על תפוקה של עובדי המפעל והייצור. אחת המשאבות הנפוצות במפעלים ואיזורי התעשייה בישראל היא משאבת ואקום להבים.
 
להבים למשאבת ואקום

היתרון המרכזי בלהבים למשאבת ואקום הוא שניתן לשלוט במשאבות הללו באמצעות המחשב ולקבל תמיכה טכנית מרחוק לטיפול בתקלות שונות. ישנם היום תקנים בינלאומיים למשאבות להבים
טיפול משאבות ואקום

חברות ומפעלים המעוניינים בשירות מקצועי הכולל טיפול משאבות ואקום, יכולים לפנות לאחת החברות המקצועיות בתחום תיקון המשאבות. חברת הנדסת ואקום בע”מ הממוקמת בדרום הארץ בעיר קרית גת, מספקת מכירה ושיווק של משאבות ואקום לכל רחבי הארץ. הלקוחות של חברת הנדסת ואקום בע”מ הם מהמובילים בישראל כגון התעשייה האווירית, חברת אינטל, מפעל קוקה קולה, מפעלי טרה ומפעלי חברת תנובה.

תיקון משאבות על-ידי צוות מקצועי של חברת הנדסת ואקום בע”מ
 
החברה הוקמה על-ידי קבוצת מומחים במטרה לספק ייצור ושירות למשאבות ואקום בצורה מקצועית. צוות חברת הנדסת ואקום בע”מ מאפשר לכל לקוח לקבל ייעוץ מקצועי והתאמה אישית לייצור משאבת הואקום. בכדי שהחברה או המפעל יקבלו משאבת ואקום המתאימה לצרכים שלהם, צוות חברת הנדסת ואקום בע”מ מייצר את מכונות השאיבה בהתאם לדרישות החברה או המפעל. מלבד ייצור המשאבות בהתאמה אישית, חברת הנדסת ואקום בע”מ מספקת שירות מקצועי של אחזקה ותיקון משאבות הואקום.

על מנת לשמור על תקינות המשאבות בעת העבודה, צוות החברה דואג להיות בקשר עם הלקוח ולטפל בתקלות הנגרמות עקב בלאי בשימוש המשאבות לעבודת הייצור של המפעל. ברגע שתפנו לצוות החברה תקבלו את הייעוץ המקצועי ביותר.

לקבלת ייעוץ מקצועי
עבור העסק שלכם

חייגו אלינו 074-769-1454

או מלאו פרטיכם וניצור קשר בהקדם: