תיקון משאבות ואקום

משאבות ואקום משמשות לתחומים שונים ורבים בעולם בו אנו חיים. המשאבות הייחודיות מתאימות לשימוש בענפי התעשייה השונים, בביצוע מחקרים מדעיים, בתחומי ההנדסה ותעשיית המזון ועוד.

משאבות ואקום נועדו לינוק גזים מחללים מסוימים ובכך ליצור מצב של ריק. המשאבות יכולות להיות מופעלות בעזרת מנוע או באמצעות ניצול תכונות תרמו-דינמיות לצורך פעולתן.

משאבות ואקום נחשבות לכלי עזר מהמעלה הראשונה בחשיבותו בעולם מחקרי החלל וזאת משום שהן מספקות יכולת לדמות את התנאים השוררים בחלל החיצון. לצד זאת, משאבות הואקום לוקחות תפקיד חשוב גם בתעשיית המזון וזאת בזכות היכולת להוצאת אוויר מאריזות ויצירת ואקום השומר היטב על מוצרי המזון

שימושים ויתרונות של משאבות ואקום

משאבת ואקום משמשת למגוון רחב של מוצרים ברבים מהם בתחום תעשיית המזון. הואקום מהווה כלי עזר על מנת למנוע הימצאות של חיידקים באוויר המצוי באריזה אשר עלולים להוריד מאורך חיי המדף שלו.

הוצאת האוויר מהאריזה, מבטיחה תנאים מיטביים לשימור המזון לאורך זמן. משאבות הואקום מתאימות גם לשימוש בתעשיית התרופות, מוצרי פלסטיק ועוד. בחירה של משאבת ואקום נקבעת בהתאם לסוג ואופי השימוש.

ישנם סוגים שונים של משאבות הנבדלות זו מזו בפרמטרים שונים. אחד הפרמטרים המרכזיים הינו גודל המשאבה, כאשר תעשיות מסוימות עושות שימוש במשאבות לאריזה של מוצרים קטנים במיוחד, בעוד תעשיות אחרות זקוקות למשאבות גדולות.

הנדסת ואקום

אנו בחברת הנדסות ואקום שמים דגש על איכות ומצוינות השירות וזאת מתוך הקפדה על שקיפות, אמינות ויחס אישי לכל לקוח. שירות למשאבות ואקום ניתן ללקוחות פרטיים ומסחריים וכולל שירות תיקונים מקצועי עבור כל משאבות הואקום וזאת על ידי צוות של מהנדסים והנדסאים מנוסים. אנו נשמח לעמוד לשירותכם ולהעניק לכם שירות ומענה מקצועי לכל בעיה ותקלה באדיבות ובמקצועיות.

לקבלת ייעוץ מקצועי
עבור העסק שלכם

חייגו אלינו 074-769-1454

או מלאו פרטיכם וניצור קשר בהקדם: