תיקון למשאבות ואקום

מהי הדרך הטובה ביותר לטיפול במשאבות ואקום? משאבות ואקום משמשות לתעשיות רבות בישראל ולמעבדות מחקר בתחומים שונים כגון כימיה, פיזיקה וייצור תרופות.

איך חברה או עסק יכולים לוודא כי משאבות הואקום יטופלו במידת הצורך? פס ייצור יכול להיפסק אם משאבות הואקום לא יהיו תקינות, ולכן כאשר רוכשים משאבת ואקום חשוב לעשות זאת דרך חברה המספקת את מכירת הציוד הרלוונטי ונותנת שירות הכולל תיקון למשאבות ואקום וטיפול מקצועי בתקלות במשאבות.
 
מפרידים למשאבת ואקום

בכדי לשמור על משאבת הואקום לאורך זמן כדאי שיהיו מותקנים בה מתקנים המפרידים בין הגז לשמן. מפרידים למשאבת ואקום חוסכים בהחלפת שמן קירור יקר ומגדילים את יכולת המדחס של המשאבה לעבוד לטווח ארוך. מכיוון שמשאבות ואקום נועדו לשימוש תעשייתי יום יומי, יש צורך בשמירה על משאבות תקינות ומתוחזקות היטב.

פילטר למשאבות וקום

דרך נוספת לשמור על משאבת הואקום לאורך זמן, היא דרך הוספת פילטר למשאבות וקום. חלקיקים החודרים למשאבת ואקום בזמן פעולה יכולים לפגוע במנגנון שלה ואף להשבית אותה מיכולת עבודה. המסננים (פילטרים) משמשים כהגנה על משאבת הואקום ושמירה של עבודת המשאבה לאורך זמן.
הנזק שיכול לגרום למשאבת ואקום מחדירת חלקיקים יכול להיות גדול ולגרום להפסקה של פס ייצור שלם. לכן, יש חשיבות רבה להתקנת פילטרים למשאבות הואקום הנדרשות למגוון רחב של תעשיות גדולות.
 
שיפוץ למשאבות וקום

חברות רבות מחזיקות משאבות וקום ישנות הזקוקות לשיפוץ. שירותי שיפוץ למשאבות וקום ניתן לקבל דרך חברת הנדסת ואקום בע”מ, המספקת את שירותיה לחברות הגדולות בארץ כגון חברת אינטל, מפעל קוקה קולה ומפעלי תנובה. אם אתם מחפשים חברה מקצועית לייצור ומכירה של משאבות וקום, הגעתם למקום הנכון. הצוות המיומן של חברת הנדסת ואקום בע”מ מספק ייעוץ מקצועי ראשוני לעסקים וחברות הזקוקות לשימוש במשאבות ואקום לייצור תעשייתי.
 
תיקון למשאבות ואקום על-ידי חברת הנדסת ואקום בע”מ

מלבד ייעוץ ראשוני ללקוחות עסקיים, חברת הנדסת ואקום בע”מ מספקת שירות מקצועי לתיקון למשאבות ואקום. החברה מחזיקה גם מרכז שירות לתיקון המשאבות בעיר קרית גת. צוות החברה בעלי ניסיון רב בתחום משאבות הואקום והוא ישמח ללוות אתכם בבחירת משאבת הואקום המתאימה ביותר לתעשייה שלכם.

לקבלת ייעוץ מקצועי
עבור העסק שלכם

חייגו אלינו 074-769-1454

או מלאו פרטיכם וניצור קשר בהקדם: