שמן למשאבות ואקום

חברת הנדסת וואקום בע”מ משווקת שמן למשאבות ואקום וגם פילטר שמן למשאבות וקום, זאת בנוסף למפרידים למשאבת ואקום ומערכות משאבת ואקום שלמות. על מנת להגיע לחסכון כספי, כדאי להביא לשימוש שמן למשאבות ואקום שהוא שמן סינטטי אשר מגדיל את התקופה בין החלפות השמן ומגיע לתקופה של עד פי 4 לעומת שמן מינרלי רגיל.

השמן הסינטטי מומלץ לשימוש במפוחי אויר ובחלק ממשאבות הואקום. שמן ואקום סינטטי לעתים עדיף לשימוש ואידיאלי לתנאי עבודה קשים של המשאבה. יחד עם זאת ישנם שמנים מינרליים איכותיים בעלי מדדי צמיגות גבוהים ובעלי כושר היפרדות מהאויר ומהמים, ולהם יציבות כימית גבוהה והם  מכילים תוסף למניעת חימצון. כיום מערכות משאבת ואקום נמצאות בשימוש מאוד נרחב בסוגים שונים של תעשיה, החל מתעשיית המוליכים למחצה ועד לתעשיית המזון, כאשר באמצע יש לנו, בין היתר, את מעבדות המחקר, את האוניברסיטאות, האלקטרוניקה והמדע, תעשיית הרפואה והתרופות.

חברת הנדסת וואקום בע”מ מספקת מגוון רחב של שמנים למשאבות ואקום אשר מתאימות למגוון רחב של משאבות. שמן למשאבות ואקום נדרש להחלפה בתום תקופה מסוימת, על פי הוראות היצרן, כך גם פילטר שמן למשאבות וקום. לקוחות חברת הנדסת וואקום בע”מ נהנים מהיצע רחב של מגוון היצרנים של  שמן ואקום וגם של פילטר למשאבת וקום , אשר מיוצרים בטכנולוגיה מתקדמת.

חברת הנדסת וואקום בע”מ היא הכתובת שלכם לתמיכה מקצועית. צוות המומחים של החברה תמיד מוכן לסייע.

חברת הנדסת וואקום בע”מ נוסדה ב-2014. בין מקימי החברה נמנים מומחים שצברו ניסיון רב בתחום הנדסת הוואקום ולחץ נמוך. מאז היווסדה, גאה החברה להיות ספקית מרכזית של חברות רבות בארץ. בין לקוחותיה חברות מענף הכימיה, המזון, תעשיות הרפואה והכימיה, מכוני מחקר, מכונים שעוסקים בטיהור ורבים אחרים.

שמן למשאבות ואקום כמו גם פילטר למשאבת וקום הם מוצרים שחברת הנדסת וואקום בע”מ מתמחה באספקתם ללקוחותיה.

זאת בנוסף ובהמשך לשיווק ואספקת מערכות למשאבות ואקום מתקדמות ומגוונות העונות על צרכיהם של מגוון רחב של לקוחות.

את המוצרים של החברה ניתן לראות בתעשיות רבות ברחבי הארץ. למעט הציוד וחלקי החילוף החדשניים ביותר, מציעה החברה ללקוחותיה שרותי יעוץ והתאמה לצרכים ולדרישות, כך שכל לקוח ייצא מרוצה.

לקבלת ייעוץ מקצועי
עבור העסק שלכם

חייגו אלינו 074-769-1454

או מלאו פרטיכם וניצור קשר בהקדם: