שירות למשאבות ואקום

משאבת ואקום נועדה לינוק גזים מהחלל וליצור בו ריק מוחלט. פעולה ייחודית זו מחייבת שימוש במשאבה ייעודית, מתקדמת ואיכותית אשר מותאמת באופן מיוחד לחלל.

שירות למשאבות ואקום כולל אספקה של משאבות בהספקים שונים, כאשר כל המשאבות עומדות בתקני האיכות המחמירים ביותר ובעלי תקן אירופאי.

סוגי משאבות ואקום

משאבות הואקום בהן נעשה שימוש כיום, הינן משאבות מכניות ומשאבות סילון. המשאבות המכניות פועלות באמצעות מנוע ועיקר פעולתן הינו כניסת הגז מן החלל היישר למשאבה. אחת ממשאבות הואקום המוכרות והנפוצות היא משאבת טבעת מים. משאבה זו מבצעת שאיבה באמצעות טבעת מים דינמית. היתרון המרכזי של משאבה זו הינו שאין מגע בין חלקי המתכת השונים, מה שמונע בלאי ביחס למשאבות אחרות. החיסרון של משאבה זו הינו שהריק המתקבל מוגבל לנקודת רתיחת המים. משאבת הסילון פועלת ללא מנוי וזאת תוך ניצול של העקרונות התרמודינמיים המאפשרים הגברה של הלחץ והקטנת מהירותו ולהפך. משאבת הסילון כוללת שני פלואידים – אחד יונק והשני מניע. 

שימושי משאבות ואקום

השימושים של משאבות הואקום הינם רבים ומגוונים ומתמקדים בענפי התעשייה, ההנדסה והמדע.

משאבות הואקום מאפשרות ליצור הדמיה לתנאים השוררים בחלל כחלק מניסויי טיס, יכולת אחסון של חומרים בנפח קטן יותר בעת ייבוש בהקפאה, ניתוח חומרים במצבי צבירה שונים, ייצור רכיבים אלקטרוניים ועוד. שימוש נוסף של משאבת ואקום הינו להעשרת אורניום.


שירות תיקונים ותמיכה מקצועי

חברת הנדסות ואקום מתמחה במתן שירות למשאבות ואקום הכולל מענה מקצועי למגוון הצרכים של הלקוח.

צוות המומחים שלנו מלווה את הלקוח בכל שלב, החל מתכנון המערכת, דרך אספקת המשאבה ועד להתקנתה ומתן התמיכה הדרושה. 

הנדסת ואקום

אנו בחברת הנדסות ואקום שמים דגש על איכות ומצוינות השירות וזאת מתוך הקפדה על שקיפות, אמינות ויחס אישי לכל לקוח. שירות למשאבות ואקום ניתן ללקוחות פרטיים ומסחריים וכולל שירות תיקונים מקצועי עבור כל משאבות הואקום וזאת על ידי צוות של מהנדסים והנדסאים מנוסים. אנו נשמח לעמוד לשירותכם ולהעניק לכם שירות ומענה מקצועי לכל בעיה ותקלה באדיבות ובמקצועיות.

לקבלת ייעוץ מקצועי
עבור העסק שלכם

חייגו אלינו 074-769-1454

או מלאו פרטיכם וניצור קשר בהקדם: