שיפוץ משאבת וקום

שיפוץ משאבת וקום הינו תחום רחב וגדול, כאשר נדרשת ניסיון רב, ידע ומקצועיות על מנת לעסוק בו. שיפוץ משאבת וקום הינה מלאכה ייחודית אשר רק חברה מקצועית יכולה לבצע. הנדסת ואקום הינה חברה מקצועית אשר מתמחה בשירותי שיפוץ משאבת וקום, שיפוץ משאבות לפי תקן, טיפול משאבות וקום, שיפוץ משאבת ואקום ועוד. כמו כן, חשוב לזכור כי שיפוץ משאבת ואקום צריך להתבצע לפי הליכים יסודיים ומסודרים, תחת ניהול ובקרה קפדניים אשר מאושר על ידי מכון התקנים הישראלי. משאבות ואקום מגיעות בצורות שונות ובהספקים שונים, כאשר חברה מקצועית מחזיקה בהיצע רב של משאבות איכותיות ומספקת שירותי ייעוץ, שדרוג ותיקון עבור המשאבות.
 
שיפוץ משאבות לפי תקן

חברת ואקום הנדסה הינה חברה מקצועית ובעל ניסיון רב בתחום, וגאה לספק לקהל לקוחותיה שירותי שיפוץ, טיפול, ותיקון של מגוון משאבות מכל הסוגים, כאשר השירות מתבצע על ידי אנשי מקצוע מהמובילים בתחום, בעלי ידע רב והתמחות. כמו כן, החברה מספקת שירות אדיב, מהיר ומקצועי תוך התחשבות מלאה בצרכים ובדרישות הלקוח. לקוחות החברה נהנים מייעוץ איכותי, ושירות בלתי מתפשר מאת עובדי החברה אשר עובדים שנים ארוכות בתחום.
 
טיפול משאבות וקום

אין ספק כי תחום טיפול משאבות וקום הינו תחום רחב אשר מתחלק לשני חלקים ראשיים, האחד משאבות מסוג אג׳קטור והשני משאבות מכניות. משאבת אינג’קטור הינה משאבה ללא מנוע חשמלי, ולכן הלחץ בה גבוה יותר בכמה מידות, כך שפעולת השאיבה של המשאבה תהיה איטית יותר באופן ניכר. הטיפול במשאבה מסוג זה יכלול בדרך כלל טיפול בטבעות השאיבה, בצילינדרים, החלפה של האטמים, וכמובן ניקוי יסודי. הטיפול במשאבה מכנית דווקא דורש טיפול מסורתי, שיפוץ ותיקון של משאבת הואקום, והחלפה של חלקים מקצרים.
 
שיפוץ משאבת ואקום

שיפוץ משאבת ואקום דורש ידע רחב וניסיון. משאבות מסוג זה אינן פועלות על חשמל, אלא דווקא על תרמודינמיקה. לכן, כאשר יש יותר לחץ באוויר כך המשאבה תשאב לאט יותר. שיפוץ ותיקון כולל בדרך כלל את תיקון המשאבה, אמצעי מדידה, צנרת, לוח פיקוד ומחליפי חום. כמו כן, מתבצעת בדיקה של יצירת הואקום, ובדיקה של צינור הכנסת הנוזלים. בנוסף, חשוב להקפיד כי השיפוץ מתבצע על פי כללים קפדניים של מכון התקנים הישראלי.

לקבלת ייעוץ מקצועי
עבור העסק שלכם

חייגו אלינו 074-769-1454

או מלאו פרטיכם וניצור קשר בהקדם: