שיפוץ למשאבת ואקום

שיפוץ למשאבת ואקום הינו תחום רחב וגדול. משאבת הואקום הינה שימושית במגוון תעשיות כאשר אחד מן השימושים החשובים ביותר הוא דווקא בתעשיית הרפואה. בתעשייה זו, שיפוץ למשאבת ואקום הינו תחום נפוץ וחשוב במיוחד.

במעבדות ומרפאות רבות מתקיים שימוש במשאבת ואקום לצרכים רבים ושונים, מתוך הבנה כי היכן שאין ואקום יכולים להתפתח זיהומים. לדוגמא, על מנת לארוז תחבושת סטרילית, יש להוציא את האוויר לגמרי מן האריזה, ובעקבות כך יש להשתמש במשאבה. שיפוץ למשאבת ואקום הינה מלאכה אשר דורשת ידע רב, ניסיון ומקצועיות. הנדסת ואקום הינה חברה מקצועית אשר מתמחה בשירותי שיפוץ למשאבת ואקום, טיפול במשאבת ואקום, שיפוץ במשאבות, שיפוץ במשאבות וקום ועוד. 

שיפוץ במשאבות וקום
אחד מן השימושים הנפוצים ביותר של משאבת ואקום הוא צרכי אריזה. הסיבה המרכזית לכך היא על מנת למגר את האוויר לחלוטין. לדוגמא, אם אורזים מזון כגון ירקות, פירות או בשר, באמצעות שאיבת האוויר ניתן להקנות למוצר חיי מדף ארוכים יותר באופן משמעותי, מהסיבה כי האוויר למעשה אינו פוגע במוצר. שיפוץ במשאבות וקום נועד לשמור על תקינותן של המשאבות כך שיוכלו לספק את העבודה ולעבוד כראוי.
טיפול במשאבת ואקום
טיפול במשאבת ואקום הינו טיפול יסודי ורגיש אשר צריך להתבצע רק על ידי אנשי מקצוע אשר מתמחים בתחום. למעשה, ניתן אף לשאוב נוזלים באמצעות משאבה זו, אך השאיבה הנפוצה ביותר היא השאיבה של האוויר. סיבה נוספת לשימוש במשאבת ואקום היא צמצום נפח של האריזה. חברות רבות מנסות להמנע מאריזות גדולות בעקבות הקושי להפיץ ולשלוח אותן, וכמובן בעקבות העלויות הכספיות. כמו כן, אריזות אשר נארזו בוואקום הינן קלות יותר לסחיבה ולאחסון. 
 
שיפוץ במשאבות
חברת הנדסת ואקום הינה חברה מקצועית ובעלת ניסיון רב בתחום הנדסת הואקום, ומציעה מגוון רחב של שירותים, טיפולים ותיקונים לחברות רבות בישראל. משאבות ואקום נועדו להיות כלי שימושי עבור תעשיות שונות, ביניהן תעשיית המזון והרפואה. החברה גאה לספק שירותי שיפוץ במשאבות, הסבר וייעוץ לאורך כל הדרך, וכמובן אחריות מלאה ושירותי תיקון זמנים בכל עת. החברה גאה להחזיק באנשי המקצוע הטובים ביותר בתחום, בעלי ידע רב וניסיון של שנים רבות, אשר מעניקים לקהל הלקוחות של החברה שירות אדיב, מקצועי ומהיר.

 

לקבלת ייעוץ מקצועי
עבור העסק שלכם

חייגו אלינו 074-769-1454

או מלאו פרטיכם וניצור קשר בהקדם: