קומפרסורים לתעשיה

על השימוש עם קומפרסורים לתעשיה

קומפרסורים לתעשיה פועלים על הנעה חשמלית, על מנת לבצע פעולות דחיסה של האוויר באמצעות העלאת הלחץ על ידי הקטנת הנפח. קומפרסורים לתעשיה הנפוצים בשימוש הם, מדחס בוכנתי, מדחס בורגי ומדחס להבים. קומפרסורים לתעשיה הכבדה כוללים, מערכות סינון ובקרה לניהול חוות מדחסים, מדחסי טורבו, מדחסים נטולי שמן, מפוחים להולכת גזים, מדחסים מגבירי לחץ, מייבשים ועוד.

מדחס בוכנתי

קומפרסורים בוכנתיים מצוידים בטכנולוגיה מתקדמת שמאפשרת עבודה רציפה ושקטה ללא תקלות. למדחסים מערכת קירור בעלת ביצועים אופטימליים לשם נצילות אנרגטית מקסימלית וחיסכון משמעותי בהוצאות התפעול השונות.

מדחס בורגי

סוג נוסף של קומפרסורים זה הסוג הבורגי. מדחס בורגי מתאים במיוחד למפעל או בית מלאכה שזקוקים למדחס חזק ואמין עבור פעילות רצופה. קומפרסורים לתעשיה בורגיים מתאימים לעבודה בכל היקף נדרש  תוך אספקת אנרגיה רציפה בהספק נמוך באופן יחסי בהשוואה לקומפרסורים צנטריפוגליים. המבנה של המדחס בנוי משני רוטורים, נקבה וזכר ונקבה, שמסתובבים זה בתוך זה במהירות עצומה עד ליצירת רמת האוויר הדחוס המתבקש. הצורה המשולבת של שני הרוטורים יוצרת צורת בורג וזו המקור לשמו.     


מדחס נטול שמן

קומפרסור נטול שמן דורש תחזוקה מינימלית ושקט במיוחד. מבנה קומפרסורים לתעשיה שעושים שימוש בשמן, מסוג זה כוללים, נפח מכל, מנוע, משאבה ומכל שמן, מכל השמן משמש לחימום החלקים השונים של המנוע על מנת שיפעלו טוב יותר. כאמור כיום פותחו סוגי מדחסים שלא זקוקים לשמן בכלל,. בגלל שאלו שקטים יותר באופן  משמעותי הם מתאימים לסביבות עבודה בהן נדרש מינימום של רעש והפרעות.

קומפרסורים לתעשיה מאנשי מקצוע מנוסים וותיקים

אם אתם צריכים מידע נוסף לגבי מדחסים או אופן הטיפול בהם, כדאי שתכירו את הצוות של חברת הנדסת וואקום. לחברה י ניסיון עצום בתחום של הנדסת ווקום, מדחסים ומשאבות מתקדמות. חברת הנדסת וואקום גאה לשווק מגוון גדול של מכונות מתקדמות מיצרנים מובילים. בין היתר החברה משווקת, קומפרסורים לתעשייה, משאבות מים חשמליות, משאבות ואקום ועוד. החברה מספקת טיפולים שוטפים למכונות, לחברות ממגוון של תעשיות שונות, בין היתר עבור, רפואת שיניים, ענף המזון, האריזה, הכימיה והרפואה, כמו גם עבור מכוני מחקר ואוניברסיטאות, מכוני טיהור שפכים ועוד. אנשי המקצוע של החברה מתמחים בטיפול ובתחזוקה שוטפת של המכונות אותן החברה משווקת.

לקבלת ייעוץ מקצועי
עבור העסק שלכם

חייגו אלינו 074-769-1454

או מלאו פרטיכם וניצור קשר בהקדם: