פילטרים למשאבת וקום

חברת הנדסת וואקום בע”מ אשר מאחדת בתוכה מומחים שצברו ניסיון רב בתחום הנדסת הוואקום ולחץ נמוך. מאז היווסדה, בשנת 2014, גאה החברה להיות ספקית מרכזית של חברות רבות בארץ.

בין לקוחותיה חברות מענף הכימיה, המזון, תעשיות הרפואה והכימיה, מכוני מחקר, מכונים שעוסקים בטיהור ורבים אחרים. החברה נותנן פתרון כולל החל מהקמת מערכות למשאבת ואקום דרך טיפולים למשאבות ועד החלפת חלפים כגון פילטרים למשאבת וקום, קומפרסורים למשאבות ואקום, משאבת ואקום לחץ וכן משאבות וקום יבשות.

חברת הנדסת וואקום בע”מ מחזיקה במלאי הגדול ביותר של פילטרים למשאבת וקום, משאבת ואקום לחץ, משאבות וקום יבשות, וגם קומפרסורים למשאבות ואקום וציוד היקפי מלא נוסף כמו פילטרי אויר, אלמנטים מפרידי שמן, מדחסי ומפוחי אויר. כל אלה מאפשרים לחברת הנדסת וואקום בע”מ לתת מענה לכלל הלקוחות שלנו בכל רגע נתון.

חברת הנדסת וואקום בע”מ מספקת ללקוחותיה שרות מהיר ויעיל על ידי מתן פתרונות ארוכי טווח תוך מתן יעוץ והסברים מקצועיים.

את המערכות שלנו למשאבות ואקום אפשר למצוא בשלל הענפים בתעשיה – בענף הבניה, ענף המזון, האוניברסיטאות, מכוני מחקר למדע, ענף הפרמצבטיקה ועוד.

תקלה או השבתה של מערכת משאבת ואקום עלולה לגרום לשיבושים חמורים בתיפקוד המערכת כולה, לכן חברת הנדסת וואקום בע”מ תעשה הכל על מנת לצמצם את זה למינימום האפשרי על ידי מענה מהיר ומקצועי.

פילטרים למשאבת וקום נועדו להגן על המשאבה מפני חלקיקים זרים העלולים לחדור לתוכה ולגרום לנזק, לעתים אף בלתי הפיך למשאבה.

בהתחשב בכך, מחירם של פילטרים למשאבת וקום הוא אלמנט זניח אם חושבים על הנזק האפשרי, לכן מאוד חשוב להקדיש מחשבה בבחירה ובהתקנה נכונה של הפילטר. חברת הנדסת וואקום בע”מ תעזור לכם לבצע את הבחירה הנכונה המותאמת לצרכיכם.

ויש גם פילטרים בקטריאליים שנועדו למערכות רפואיות, שם נדרשים פילטרים שיודעים למנוע מעבר של בקטריות אל תוך המערכת.

רמת הסינון במקרה הזה עומדת על 0.0005 מיקרון ובכך מבטיחה עצירת מעברן של הבקטריות ועמידה בדרישת תקנים מחמירים שדורשת המערכת הרפואית. גם מפוחים שונים, בדומה למשאבות ואקום, יכולים להיות רגישים ללכלוך הנישאים באויר ועלולים לגרום לנזק שעלותו עלולה להיות גבוהה.

לכן גם שם נדרשים להתקין פילטרים.

לקבלת ייעוץ מקצועי
עבור העסק שלכם

חייגו אלינו 074-769-1454

או מלאו פרטיכם וניצור קשר בהקדם: