סוגי משאבות ואקום

בהנדסת ואקום, אנו מספקים מגוון רחב של סוגי משאבות ואקום, כל אחת תוכננה לעמוד בדרישות הייחודיות של סביבות תעשייתיות שונות.

סוגי משאבות ויתרונותיהן

משאבות הוואקום שלנו מתחלקות לכמה סוגים, כל אחד עם יתרונותיו: משאבות ואקום רוטריות, אשר מספקות ואקום גבוה ואמינות ללא פשרות; משאבות ואקום דיפיוזריות, המתאימות לשימושים בהם נדרש ואקום עמוק במיוחד; משאבות ואקום טבעת נוזל, אשר מתאימות במיוחד לתעשיות כמו עיבוד מזון או הכימית, הזקוקות למשאבות עמידות בפני זיהום; ומשאבות ואקום לובריקנטיות, המושלמות לשימושים תעשייתיים עם דרישות ואקום גבוהות ואמינות לטווח ארוך.

אנו בהנדסת ואקום מתחייבים להבין את הצרכים הייחודיים של כל לקוח ולספק את הפתרון האידיאלי, עם מיקוד על איכות, יעילות וביצועים. באמצעות טכנולוגיה מתקדמת ושירות מקצועי, אנו מבטיחים שהמשאבות שלנו יעניקו אמינות ותוצאות בלתי מתפשרות בכל תהליך תעשייתי.

משאבת ציפורו

משאבת ציפורו היא סוג ייחודי של משאבת ואקום שתוכננה לעמוד באתגרים תעשייתיים מסוימים. המאפיין הבולט של משאבת ציפורו הוא הפעולה החלקה והשקטה שלה, שהופכת אותה לאידיאלית לשימוש בסביבות עבודה שבהן רמות הרעש צריכות להיות נמוכות.

המשאבה פועלת באמצעות טכנולוגיית סיבוב, שבה רוטור עם להבים מסתובב במהירות גבוהה בתוך המשאבה. תהליך זה יוצר ואקום על ידי הפחתת הלחץ בתוך החלל הפנימי. משאבת ציפורו ידועה ביכולתה לספק ואקום גבוה באופן מדויק ובקביעות, מה שהופך אותה למועדפת בתעשיות שדורשות דיוק רב, כמו בתעשיית החצבים, מדעי החיים, ובתחום הרפואי.

משאבת קריו

משאבת קריו, או משאבת ואקום קריוגנית, היא סוג ייחודי של משאבת ואקום שמשתמשת בטמפרטורות נמוכות מאוד כדי לייצר ואקום. היא נחשבת לאחת המשאבות היעילות ביותר ליצירת ואקום עמוק מאוד ונמצאת בשימוש בעיקר בתחומים שבהם דרושה רמת ואקום גבוהה במיוחד, כגון במחקרים פיזיקליים, בתעשיית האלקטרוניקה, ובפיתוח חלל.

הפרינציפ שמאחורי פעולת משאבת קריו הוא שימוש בחומר קריוגני, לרוב ניטרוגן נוזלי או הליום, כדי להקפיא את הגזים שנמצאים בחלל הוואקום. כאשר הגזים הללו מתקררים, הם מתמצקים או מתעבים, וכתוצאה מכך יוצרים ואקום. השימוש בטמפרטורות נמוכות כל כך מאפשר יצירת ואקום עמוק ואיכותי במיוחד.

הגיע הזמן לקחת את הצעד הבא ולהתאים את הטכנולוגיה המתקדמת ביותר לעסק שלכם. צרו קשר עם הנדסת ואקום היום כדי לדון על סוגי משאבות ואקום ולמצוא את הפתרון המושלם שיתאים בדיוק לדרישות הייחודיות שלכם.

לקבלת ייעוץ מקצועי
עבור העסק שלכם
חייגו אלינו 074-769-1454
או מלאו פרטיכם וניצור קשר בהקדם: