משאבת מים חשמלית

על סוגים שונים של משאבות מים חשמליות

משאבת מים חשמלית מיועדת לשנות את לחץ המים. ישנם שני סוגים שונים של משאבת מים חשמלית, משאבה שמגבירה את לחץ המים ומשאבה שמקטינה אותו. משאבת מים חשמלית שנפוצה במיוחד היא משאבת ניקוז בביניים שנועדה לפנות את מי הביוב והגשמים.

מים בברז

השימוש עם משאבות מים טיפול בזרם המים נועד להגברת לחץ המים בברזים של בנינים רבי קומות. משאבת מים חשמלית באזור מגורים צריכה להיות שקטה במיוחד, על מנת שלא לפגוע באיכות החיים של דיריי הבניין.

מניעת הצפות

משאבת מים טיפול במי גשמים וביוב מותקנת בדרך כלל בתוך חלל ייעודי במרתף הבניין. תפקידה של משאבת מים חשמלית מסוג זה, הוא להזרים את המים השאובים לקו הביוב העירוני ולמנוע הצפות של אזור הבניין במי גשמים וביוב. 

מסננים לתעשייה

התחום של מסננים לתעשייה ממשיך להתפתח עם ההתקדמות שבפיתוח דורות חדשים של מכונות תעשייתיות. למרות שמכונות הייצור מתקדמות מבחינה טכנולוגית הן עדיין נותרות רגישות ללכלוך חיצוני. מסננים לתעשייה נדרשים  עבור מערכות הידראוליות, גנרטורים חשמליים, מנועים סטטיים, מסננים לקירור ומסננים למדחסי אויר ומערכות בוואקום.

תפקוד תקין של המשאבה

השימוש עם מסנן שמן למשאבת ואקום נפוץ בשימוש תעשייתי, בין השאר, עבור מערכות מיזוג אוויר של חדרים נקיים, כמו גם, עבור ציוד נשימתי ורפואי. מסנן שמן למשאבת ואקום חשוב לפעילותה התקינה של המשאבה על מנת שתצליח במשימתה להוציא את הלחות שעלולה לפגוע במערכת ובתפקודה. מכשיר מד ואקום מיועד למדידת מדויקת של מידת הלחץ של גז או נוזל בנקודה מוגדרת במערכת. הלחץ במערכת נוצר כתוצאה מההתנגשות של המולקולות בתוך המערכת.

משאבת מים חשמלית מאנשי מקצוע מנוסים וותיקים

אם אתם צריכים משאבת מים חשמלית איכותית, כדאי שתכירו את חברת הנדסת וואקום מקריית גת. לחברה ניסיון רב בתחום של הנדסת הוואקום ולחץ נמוך, שיווק ומכירה של מכונות תעשייתיות ללקוחות, משאבות מים טיפול מתמשך איכותי ומקצועי באתרים של הלקוחות. חברת הנדסת וואקום גאה להיות הספקית המרכזית של מגוון יצרנים איכותיים של מכונות לתעשייה. בין היתר החברה משווקת, מפוחי לחץ נמוך, משאבות מים חשמליות, מסנני שמן למשאבת ואקום ומסננים אחרים לתעשייה. החברה מספקת משאבת מים טיפול, לחברות מענפים רבים, בין היתר, ענף המזון, הכימיה והרפואה, כמו גם, מכוני מחקר, מכוני טיהור ועוד רבים אחרים.

לקבלת ייעוץ מקצועי
עבור העסק שלכם

חייגו אלינו 074-769-1454

או מלאו פרטיכם וניצור קשר בהקדם: