משאבת חום של בוש

מחפשים פתרון חסכוני לחימום המים בבית? אתם במקום הנכון!

חימום הבית בתקופת החורף וחימום המים בבית יכול להתבצע באמצעות משאבת חום של בוש, הנחשבת לאחת המשאבות היעילות ביותר. המשאבה מאפשרת חימום של מי השתייה והרחצה במקביל לשימוש במים לצורך חימום הבית והיא מגיעה עם מדחס אינוורטר איכותי היעיל במיוחד לחיסכון בחשמל. המשאבה משמשת גם כמקור לקירור הבית בצורה חסכונית במיוחד עם אפשרות לקירור של עד 10 מעלות צלזיוס. היתרון בא לידי ביטוי בשמירה על מים בבית בטמפרטורה קבועה ללא שינוי הטמפרטורה על פי מזג האוויר המשתנה מחוץ למבנה.

מכונה מתקדמת לחיסכון משמעותי בצריכת החשמל לעסקים

חיסכון לחשמל בתעשייה הוא הכרחי למרבית העסקים בארץ ובעיקר מפעלי תעשייה הפועלים שעות רבות במהלך היום ואף שעות רבות גם במהלך הלילה. משאבת החום של חברת בוש הגרמנית, משלב טכנולוגיה יעילה ביותר לקירור וחימום בצורות שונות. מקורות האנרגיה של המשאבה מגיעים מהסביבה החיצונית כמו אוויר, אדמה ומים ומהווים בסיס לשימוש באנרגיה טבעית ואיכותית במיוחד. ביחס לתנורי חימום הפועלים על סולר, חשמל או מזוט, משאבת החום ידידותית לסביבה ומאפשרת לשמור על סביבת עבודה בריאה יותר עבור העובדים שלכם במפעל.

פתרונות חימום זולים וחסכוניים למפעלי תעשייה

מפעלי תעשייה הממוקמים באיזורים קרים כמו בצפון או בהרי ירושלים, צריכים למצוא פתרונות חימום יעילים וזולים. משאבות החום פועלות כאמור בשיטת האינוורטר עם מדחס בעל מהירויות משתנות. המדחס בתוך המשאבה, מאפשר לבחור את מהירות הדחיסה ואת הפקת החום הנדרשת למבנה התעשייתי שלכם. ניתן לשנות את קצב פעילות המדחס לחימום מים או לקבוע מהירות מסויימת לשמירה על טמפרטורה מאוזנת לצורך חימום המבנה בימי החורף הקרים. מים חמים לצורכי שימוש תעשייתי, יכולים להגדיל את ההוצאות של המפעל שלכם בימי החורף הקרים. משאבות החום יכולות להביא לחיסכון של עד 15% מתצרוכת החשמל ולהקטין את ההוצאה החודשית שלכם על חשמל בטווח הארוך.

הזמנה טלפונית של משאבת חום של בוש

למידע נוסף ופרטים עדכניים על משאבת חום של בוש, צרו קשר עם חברת הנדסת ואקום בע”מ המתמחה בייבוא של משאבות חום מדגמים וסוגים שונים. החברה מייבאת לישראל מגוון רחב של משאבות עם אפשרות להתאים את המשאבה לצרכים שלכם. בנוסף לכך, יש לכם אפשרות להינות משירות תחזוקה ותיקונים מקצועי ביותר לכל משאבות החום הנרכשות דרך החברה.

לקבלת ייעוץ מקצועי
עבור העסק שלכם
חייגו אלינו 074-769-1454
או מלאו פרטיכם וניצור קשר בהקדם: