משאבת חום של בוש

איך חוסכים בהוצאות החשמל לחימום נוזלים?

חימום נוזלים בתהליך ייצור תעשייתי דורש שימוש באנרגיה חשמלית, מה שמשפיע על ההוצאות החודשיות שלכם. באמצעות משאבת חום של בוש תוכלו לחמם נוזלים באמצעות אנרגיית חום מהסביבה. מקור אנרגיה זה נחשב לחסכוני במיוחד, נקי ויעיל ומתאים למגוון רחב של תחומי תעשייה. חברת בוש הגרמנית פיתחה משאבות חום איכותיות במיוחד היכולות להשתמש באוויר הנמצא בסביבת המפעל בכדי לבצע את החימום הנדרש לנוזלים. המשאבות הללו פועלות על ידי העברה של אוויר חם ממקום אחד לאחר, תוך שימוש מועט באנרגיה. מלבד החיסכון בחשמל, משאבות החום יכולות גם להפחית פליטות של גזי חממה.

אילו סוגים של משאבות בוש קיימים?

בין משאבות בוש לחימום נוזלים ניתן למצוא את משאבות חום אוויר אוויר, המעבירות חום מהאוויר החיצוני לפנימי, את משאבות חום אוויר – מים המעבירות חום מהאוויר החיצוני למים במטרה לחמם אותם והסוג השלישי שהוא חום קרקע – מים המעבירות חום מהאדמה לחימום המים. כל משאבה מתאימה לאקלים שונים ולעיתים יש צורך להחזיק מספר משאבות ולהשתמש בהן בהתאם לאקלים באותה תקופה בשנה. מומלץ לבחור את המשאבה על פי הצרכים שלכם ולקבל ייעוץ מקצועי מהספק לפני שאתם מבצעים את ההזמנה של משאבת החום.

משאבת בוש עם בקרה מתקדמת

אחד היתרונות בשימוש עם משאבת בוש הוא יכולת הבקרה על תהליכי החימום הנדרשים לעבודה במפעל שלכם. במשאבות של המותג בוש אפשר למצוא מערכת בקרה מתקדמת לתפעול יעיל וקל מרחוק של המשאבה. בדרך זו אתם יכולים לשלוט טוב יותר על פעולות המשאבה במפעל. אם אתם מעוניינים לקנות משאבת חום של המותג בוש, אנחנו בחברת הנדסת ואקום הכתובת המקצועית שלכם. אנחנו מייבאים לישראל כבר למעלה מ-10 שנים את משאבות החום של המותג בוש ומספקים אותן למפעלי תעשיה מאזורים נרחבים בארץ ולתחומים תעשייה שונים, כגון תעשיית התרופות ותעשיית ייצור ועיבוד של מזון.

איך מזמינים משאבת חום של בוש?

אם החלטתם להשקיע בקנייה של משאבת חום של בוש, תדעו שעשיתם את ההחלטה הנכונה! אנחנו בחברת הנדסת ואקום ממליצים על משאבות החום של המותג בוש ויכולים לספק לכם את הסוגים הרלוונטיים לתעשייה שלכם. התקשרו עכשיו למספר הטלפון שלנו המופיע בראש האתר ותוכלו להזמן את משאבת החום הנדרשת לכם כבר היום.

לקבלת ייעוץ מקצועי
עבור העסק שלכם
חייגו אלינו 074-769-1454
או מלאו פרטיכם וניצור קשר בהקדם: