משאבת וריאן

כל מה שחשוב להבין לגבי משאבת וריאן

משאבת וריאן עובדת באמצעות סחרור של הנוזלים. משאבת וריאן הינה קטנה יחסית בגודלה וצורכת מעט אנרגיה, מכיוון שנדרש מהן להפיק לחץ קטן. משאבות אלו אידיאליות בעיקר עבור מערכות לחימום או קירור של נוזלים. אופן הפעולה של משאבה זו מאפשר את השימוש הנרחב שלה בטכנולוגיית דיפוזיה, על מוצרים רבים בתעשייה בעלות נמוכה יותר, לעומת היישומים המתחרים בטכנולוגיות שאיבת ואקום. משאבות אלו נחשבות ליעילות אנרגטית ולבחירה משתלמת ביישומים רבים.

משאבת סחרור – אופן הפעולה

התפקיד של משאבות הסחרור הוא לגרום לנוזלים לנוע בסיבובים בתוך מעגל סגור. כאשר הנוזל מסתובב באמצעות משאבות סחרור ישנם גורמים אשר עוצרים את הזרימה החלקה כמו חיכוך וכוח האינרציה. תפקיד משאבת וריאן לייצר לחץ מתמשך שיגרום למים להמשיך לנוע ולהסתחרר. משאבה זו היא משאבת בקר אלקטרוני לשם הגברת הלחץ.

שימוש בחדרים נקיים למכשור רפואי

השימוש עם משאבת ואקום נפוץ בשימוש תעשייתי, בין השאר, עבור  שימוש במערכות מיזוג אוויר של חדרים נקיים בייצור מכשור רפואי ותרופות. המסננים של המשאבה חשובים לפעילותה התקינה, על מנת שזו תצליח במשימתה ולספק מוצר נקי מזיהומים. ניתן למצוא משאבת וריאן במגוון של שימושים תעשייתיים. משאבות הוואקום נפוצות בתעשיות המזון והפלסטיקה, בזכות הביצועים הגבוהים שלהם ואורך החיים הארוך יחסית בייצור השוטף. משאבות סחרור זמינים בדגמים עם שמן ובלי שמן ונעשה בהם שימוש נרחב בתחומים כגון דפוס, טקסטיל, אריזה וכדומה.

לגבי מנגנון העבודה של משאבת דיאפרגמה

משאבת דיאפרגמה בנויה ממערכת של שני חללים, אחד יבש באוויר והשני רטוב בנוזל. החללים מופרדים למעשה זה מזה, באמצעות הדיאפרגמה הגמישה שמאפשרת צמצום של הנפח של כל אחד משני החללים. עיקרון הפעולה עובד על המנגנון שאוויר בלחץ לוחץ על הדיאפרגמה מצד אחד וכך הוא מצמצם את הנפח של הנוזל בחלל הרטוב מהצד השני.

משאבת וריאן ממקור מקצועי ומנוסה

אם אתם צריכים מידע נוסף לגבי משאבת בקר או שהנכם מתלבטים לגבי משאבת וריאן שתתאים לכם, כדאי לכם ליצור קשר עם הצוות המקצועי של חברת הנדסת ווקום. החברה מתמחה במגוון של משאבות וואקום מהיצרנים המובילים בעולם, בין היתר בוש, ליבולד, ריצ’לי, אדוורדס ועוד. להנדסת וואקום צוות טכנאים זמין ומוקד שירות ייעודי למענה באתרי הלקוח.

לקבלת ייעוץ מקצועי
עבור העסק שלכם

חייגו אלינו 074-769-1454

או מלאו פרטיכם וניצור קשר בהקדם: