משאבת ואקום טבעת מים

בהנדסת ואקום, אנחנו מתמחים בפיתוח וייצור משאבות ואקום טבעת מים מהמתקדמות בתעשייה. המחויבות שלנו לחדשנות ואיכות מבטיחה שאנו נמצאים בחזית הטכנולוגיה, מציעים מוצרים שלא רק עומדים בצרכים המורכבים של התעשייה המודרנית, אלא גם תורמים לסביבה.

שימוש חכם ויעיל במים

משאבת ואקום טבעת מים מיועדת לשירות ארוך טווח בסביבות תעשייתיות קשות. היא עוצבה כדי להפיק את המקסימום ממעגל הוואקום באמצעות שימוש חכם ויעיל במים. זה מאפשר למשאבות שלנו להיות חסכוניות יותר באנרגיה וקלות יותר לתחזוקה, תוך שמירה על פרודוקטיביות גבוהה.

אחד היתרונות המרכזיים של משאבת ואקום טבעת מים הוא היכולת שלה להתמודד עם זיהומים וחלקיקים במערכת. זה הופך אותה לאידיאלית לתעשיות כמו התעשייה הכימית, עיבוד מזון ותעשיית הנייר, שם יכולת התמודדות עם זיהומים היא קריטית.

אנו בהנדסת ואקום מתחייבים לתמיכה טכנית מלאה, מתחילת התהליך ועד לשירות האחרון. המומחים שלנו זמינים כדי לסייע בבחירת משאבה טבעת מים מתאימה ביותר לצרכים הספציפיים שלכם, להבטיח התקנה נכונה ולספק תמיכה ושירות לאורך כל חיי המוצר.

משאבת טבעת נוזל

משאבת טבעת נוזל היא סוג של משאבת ואקום שבה משתמשים בנוזל, לרוב מים, כדי ליצור ואקום. פרינציפ הפעולה שלה מבוסס על יצירת טבעת נוזל סביב המעגל המרכזי של המשאבה. כשהרוטור של המשאבה מתחיל לסובב, הוא יוצר כוח צנטריפוגלי שדוחף את הנוזל החוצה לקירות של החלל המעגלי, יוצר טבעת נוזל.

המרווח בין הרוטור לטבעת הנוזל מיועד להבטיח כי כאשר האוויר נכנס למשאבה, הוא מתפצל לפנים בזרימת הנוזל ונדחס. התהליך הזה יוצר את הוואקום. כאשר האוויר משתחרר מהמשאבה, הוא עובר דרך מפריד, שבו הנוזל והגזים מופרדים זה מזה. הנוזל מוחזר למשאבה והגזים מופנים החוצה.

השימוש במים כנוזל לטבעת מספק יתרונות משמעותיים, במיוחד בסביבות שבהן יש חשש לזיהום או קורוזיה, מכיוון שמים הם סביבה נקייה ולא תוקפנית. כמו כן, משאבת טבעת נוזל נחשבת לחסכונית באנרגיה ובעלת תחזוקה נמוכה יחסית, שכן המערכת פשוטה ואין בה צורך בשימון רב.

אנו גאים להציע לכם את משאבות הוואקום טבעת המים המתקדמות ביותר בשוק. הגיע הזמן לשדרג את יעילות ואמינות התהליכים התעשייתיים שלכם. פנו אלינו עוד היום כדי לדון על כיצד משאבה טבעת מים  יכולה לתרום לעסק שלכם.

לקבלת ייעוץ מקצועי
עבור העסק שלכם
חייגו אלינו 074-769-1454
או מלאו פרטיכם וניצור קשר בהקדם: