משאבת דיאפרגמה

מעוניינים לקנות משאבות דיאפרגמה חדשות?

משאבת דיאפרגמה משמשות לעבודה תעשייתית עם נוזלים שונים כגון שמן שרוף, מים, אנטי פריז או נוזלים אחרים. עם הספק גדול של העברת נוזלים, משאבות הדיאפרגמה מספקות מענה טוב יותר ממשאבות הבוכנה הקלאסיות. מנגנון הדיאפרגמה פועל על גבי 2 שסתומים המזרימים את הנוזל לאיזור בו נמצא החלל היבש במשאבה. 2 החללים הנמצאים בתוך המשאבה, פועלים בסנכרון עם לחץ האוויר המצמצם את נפח הנוזל בצד אחד ומעבירו לצד השני. פעולה זו חסכונית מאוד באנרגיה ומאפשרת פעולה מהירה ויעילה עבור תהליכי ייצור ופיתוח של מוצרים וחומרי גלם.

משאבת איכותיות על לחץ אוויר

היתרון של משאבות הדיאפרגמה בא לידי ביטוי בהתקנה הפשוטה ובהפעלה שלהן. מכיוון שהן מתאימות למגוון רחב של נוזלים וגם נוזלים המכילים חלקי מוצקים, היא מהווה פתרון יעיל לפעולות ייצור שונות. בשונה ממשאבות הבוכנה הרגילות המשמשות במפעלי תעשייה בישראל, משאבות הדיאפרגמה יכולות לפעול ביעילות גם עם מעבר של נוזלים לא נקיים מחלקיקים ומלכלוך. ויסות לחץ האוויר מתבצע בצורה קלה על ידי עובדי הייצור במפעל וניתן לתפעל מספר משאבות מסוג דיאפרגמה במקביל. אורך החיים של משאבות הדיאפרגמה נחשב ארוך במיוחד, לעומת משאבות אחרות וניתן לתחזק אותן בצורה נוחה ויעילה באמצעות שירותי תחזוקה ותיקונים של חברה המייבא את משאבות הדיאפרגמה לישראל.

מחיר משתלם למשאבות הדיאפרגמה המתקדמות בעולם

מחיר המשאבה תלוי במספר משתנים כגון גודל המשאבה והדגם שלה. מומלץ אם כן לרכוש משאבה מאחת החברות הגדולות לייצור משאבות מסוג דיאפרגמה כמו חברת GRACO המתמחה בפיתוח וייצור של משאבות לתעשייה. את המחיר הטוב ביותר תוכלו למצוא דרך חברת יבואן המייבא לישראל את המשאבות ומספקת לכם מחיר מהיבואן לצרכן, ללא עלויות תיווך נוספות. הייבוא מתבצע על ידי אנשי מקצוע מהטובים בתחום אשר בודקים כל מכונה לפני שהיא מגיעה ללקוח. בנוסף לכך, אתם מקבלים אחריות על משאבת הדיאפרגמה החדשה שלכם לתקופה מוגדרת מראש.

התקנה של משאבת דיאפרגמה דרך חברה מקצועית

להזמנת משאבת דיאפרגמה מהמתקדמות ביותר בעולם, צרו קשר עם חברת הנדסת ואקום בע”מ המייבאת לישראל מגוון רחב של משאבות תעשייתיות בסטנדרט גבוה. התקשרו עכשיו למספר הטלפון המופיע בראש האתר ותוכלו לבצע את ההזמנה כבר עכשיו.

לקבלת ייעוץ מקצועי
עבור העסק שלכם
חייגו אלינו 074-769-1454
או מלאו פרטיכם וניצור קשר בהקדם: