משאבת בקר

הקדמה- מהי משאבת בקר

משאבות בייקר משמשות בתנורים ובדודים כדי להסיר אוויר מהמערכת. משאבת בייקר היא מפסק ואקום שנועד להגן על המערכת מפני כשל באיטום הנוזל. הוא משתמש בשילוב של לחץ אטמוספרי ולחץ ואקום כדי להסיר אוויר מהמערכת. עם התפתחות הטכנולוגיה,  משאבות אלה נהפכו ליעילות יותר בזכות רכיב מחליף חום שמן או של אויר המאפשר למנוע העוצמתי למנוע חמצון מהיר מדי וקירור של השמן הקיים במערכת. רכיב זה גם עוזר להאריך את חיי האטמים המותקנים בכל משאבה וכן, עוזר להעריך את חיי המשאבה עצמה.

הסוגים השונים של משאבות מבית בקר

משאבות בייקר הן סוג של משאבת איטום מים. הם משמשים בעיקר לאיטום מים מהרצפה ולשמירה על הלחץ הרצוי במבנה. ישנם שני סוגים של משאבות בייקר: איטום נוזלי ומפסק ואקום. הראשון משמש כאשר יש צורך באיטום נוזל מהרצפה, בעוד האחרון משמש כאשר יש צורך בשחרור לחץ במבנה. משאבות מסוג מנהרה פועלות על ידי שימוש בנפח סגור של נוזל ליצירת ואקום. זה מאפשר לחבר את המשאבה בקצה אחד ולהציב אותה כמעט בכל מקום, כגון צינור ביוב או צינור ניקוז.

היתרונות בשימוש במשאבת בקר

ישנם לא מעט סיבות לבחור באחד מדגמי משאבות בקר.  אחת המשאבות המומלצות ביותר היא משאבה מסוג Becker U4.20  בעלת עלויות הפעלה ותחזוקה נמוכות, פעולה שקטה, אופן פעולה מהיר ואפקטיבי, עמידות גבוהה בפני נזקי מים ורטיבות ועיצוב קומפקטי ונוח. כל המשאבות מיוצרות בגרמניה תוך בקרת איכות מתמדת המבטיחה שימוש בטוח. בנוסף, הטכנולוגיה הייחודית של משאבות אלה מאפשרת לכם להנות מיעילות חשמלית ושליטה קלה ופשוטה באמצעות באמצעות מחשב או בקר מתוכנת על פס הייצור או במכונה בו המשאבה מותקנת.

מגוון רחב של דגמי משאבות בקר איכותיות וחזקות

אנו בחברת הנדסת ואקום מספקים מגוון דגמי משאבות בקר ביניהם גם משאבת Becker U4.20 החדשנית. משאבות אלה יאפשרו לכם להנות משימוש בטוח, יעיל ונוח לאורך שנים רבות. אנו מספקים שלל דגמים בעלי תו תקן אירופאי המתאימים לכל צורך ולשימוש בענפי התעשייה השונים. אנו מציעים לכם גם שירות תיקונים מקצועי לעת הצורך שייתן מענה מקצועי לכל בעיה או תקלה. מוזמנים להשאיר פרטים כאן לקבלת הצעות מחיר משתלמות

לקבלת ייעוץ מקצועי
עבור העסק שלכם
חייגו אלינו 074-769-1454
או מלאו פרטיכם וניצור קשר בהקדם: