משאבת בוש

מה כדאי לדעת על משאבת בוש

משאבת בוש היא ממשאבות הווקום הפופולריות של היצרנית הגדולה והוותיקה. משאבת הוואקום R5 פועלות באמצעות מנגנון של שימון שמן מחזורי. למשאבה יש מפריד שמן לצורך שימוש חוזר ויעיל בשמן. משאבת בוש R5 מייצגת את התקן התעשייתי למגוון רחב של יישומים ומדי יום פועלות ברחבי העולם יותר מ -3 מיליון משאבות ואקום מסוג R5. המשאבה מציגה את טכנולוגיית השבבים הסיבוביים במיטבה, בדגש על יעילות אנרגטית. במשאבה האמינה ניתן לעשות שימוש מסביב לשעון או לסירוגין. המפעיל יכול לבצע את התחזוקה בקלות ומלבד החלפת שמן ומסננים במועדים קבועים, אין צורך בתחזוקה נוספת.

משאבות וואקום בורגיות יבשות

משאבות הוואקום הבורגיות היבשות של בוש יעילות במיוחד ומתאימות ליישומים תעשייתיים שדורשים שאיבת אדים וגזים באופן אמין. משאבת חום של בוש יעילה ביותר ומתאימה באופן אידיאלי, עבור יישומים תעשייתיים שדורשים מיצוי אמין ונקי מזיהומים של גזים ואדים. הפרופיל של הבורג הוא אסימטרי ומאפשר רמה גבוהה של תאימות חלקיקים ונוזלים. משאבת חום של בוש יש עמידות אופטימלית בפני קורוזיה, באמצעות חלוקת טמפרטורות אחידה. רמות היעילות האנרגטית מפחיתה את המתח התרמי ומאריכה את אורך חיי השירות של המשאבה.

משאבות וואקום יבשות מסוג טלפיים

טכנולוגית הטלפיים משלבת ביצועים, אמינות ויעילות באמצעות העיצוב החדשני וההתקדמות הטכנולוגית. אפשר להשתמש עם משאבת בוש זו גם ליצירת ואקום וגם ליצירת אוויר דחוס. משאבת בוש ומדחס טופר, הם תוצאה של פיתוח מתמשך בטכנולוגיה זו. עקרון ההפעלה ללא מגע מספק את היתרון של פעולה כמעט ללא תחזוקה. משאבות אלו מתאימות ליישומים תעשייתיים, שבהם ואקום קבוע או בלחץ יתר ותפעול ללא שמן הם חיוניים.

משאבת בוש מחברה מקצועית ובעלת ניסיון

אם אתם מחפשים משאבת בוש לכל צורך תעשייתי, כדאי לכם לבדוק את חברת הנדסת וואקום מקריית גת המומחית בתחום. לחברה יש ניסיון רב שנים בתחום של משאבת ואקום, כולל של חברת בוש, ללקוחות ממגוון תעשיות שונות. הנסת וואקום מבצעת גם טיפולים תקופתיים במכונות ובמשאבות באתרים של הלקוחות. חברת הנדסת וואקום גאה לספק משאבות ממגוון יצרנים איכותיים דוגמת בוש עבור מגוון שימושים תעשייתיים. החברה משרתת חברות ישראליות ומכוני מחקר מענפים שונים לרוחב התעשייה והאקדמיה, בין היתר, בענף המזון והאריזות, הרפואה והמחקר הרפואי, מכונים לטיהור שפכים ושמנים ועוד.

לקבלת ייעוץ מקצועי
עבור העסק שלכם

חייגו אלינו 074-769-1454

או מלאו פרטיכם וניצור קשר בהקדם: