משאבות מים טיפול

מה חשוב לדעת לגבי משאבות מים טיפול שוטף

על מנת שיעבדו כראוי משאבות מים טיפול צריך להיות באופן סדיר ועל ידי אנשי מקצוע. משאבות מים חשמליות נועדו לשנות את לחץ המים כך שניתן יהיה לשלוט בכמות המים במפלסים השונים. ישנם שני סוגים שונים של משאבת מים חשמלית, משאבה שמקטינה את לחץ המים ומשאבה שמגבירה את לחץ המים נפוץ השימוש עם משאבות מים טיפול בנקז של בניינים על מנת לפנות את הגשמים ומי הביוב באופן סדיר וכראוי ללא היווצרות של הצפות.

משאבה במרתף למניעת הצפות

משאבת מים טיפול במי גשמים וביוב מותקנת לרוב במרתף הבניין. תפקידה של משאבת מים זו, הוא להזרים את המים השאובים לגובה קו הביוב העירוני וכך למנוע את ההצפה של אזור הבניין בביוב ומי גשמים. אזור המשאבה צריך להיות סגור ומתוחם ורק אנשי מקצוע מורשים ומומחים בתחום של משאבות מים טיפול יכולים לגשת. חשוב לקבל טיפולים שוטפים במשאבו המים באפן סדיר על מנת שימשיכו לתפקד כראוי לאורך זמן.

משאבה להגברת לחץ המים בברזים

שימוש נוסף במשאבות מים נועד להגברת לחץ המים בברזים שסובלים מלחץ מים נמוך בבניינים רבי קומות. ישנה חשיבות שמשאבת מים חשמלית באתר מגורים תהיה עם מנגנון פעולה שקט במיוחד, על מנת שלא לפגוע באיכות החיים של  התושבים באזור. בשימוש עם משאבות מים יש צורך לעשות שימוש עם   leak detector waterעל מנת לוודא את היעילות של המשאבות ולמנוע הצפות. באמצעות leak detector water ניתן לזהות את מקום דליפות המים ולשפר את מערכת המשאבות בעת הצורך.

משאבות מים טיפול מאנשי מקצוע מנוסים וותיקים

אם אתם צריכים מידע נוסף לגבי משאבות מים טיפול, כדאי שתכירו את אנשי המקצוע שלחברת הנדסת וואקום. לחברה יש ניסיון רב בתחום של הנדסת ווקום ומשאבות מי מתקדמות. חברת הנדסת וואקום גאה לשווק מגוון מכונות ומשאבות מיצרנים מובילים של מכונות לתעשייה. בין היתר החברה משווקת, , משאבות מים חשמליות, מסנני שמן למשאבת ואקום ועוד. החברה מספקת משאבת מים טיפול, לחברות מתעשיות שונות, בין היתר עבור, ענף המזון, האריזה, הכימיה והרפואה, כמו גם, מכוני מחקר, מכוני טיהור שפכים ועוד. אנשי המקצוע של החברה מומחים בטיפול ותחזוקה של המכונות אותן החברה משווקת.

לקבלת ייעוץ מקצועי
עבור העסק שלכם

חייגו אלינו 074-769-1454

או מלאו פרטיכם וניצור קשר בהקדם: