משאבות לתעשיות

למה משמשים משאבות לתעשיות ומה חשוב להבין לגביהן

משאבות לתעשיות לחץ מים מיועדות למקומות בהם במערכת אספקת המים ישנם שינויים תכופים ברמת הספיקה בגלל השינויים במספרם של הצרכנים השונים, שעושים שימוש במערכת בכל זמן נתון. על מנת שלכל הצרכנים יתאפשר לחץ מים מיטבי בכל עת, במקרים רבים, יש צורך בהפעלת משאבות לחץ שיישמרו את רמת הלחץ של המים במערכת על ערך קבוע. משאבות לתעשיות כאשר הן עובדת היטב מאפשרות לכל המשתמשים במערכת אספקת מים בלחץ גבוה בכל זמן, ללא קשר למספרם של המשתמשים הפעילים במערכת באותו הזמן.

אבחון של מערכת המים

במידה ואתם סובלים מרמת לחץ מים נמוכה בברז הביתי או המשרדי, כדאי לבדוק את כלל מבנה מערכת המים והצרכנים השונים שעושים בו שימוש. צריך לבחון, מי הם השותפים שחולקים אתכם את המערכת, מה מאפיין את צריכת המים שלהם ומה מצב הצנרת ושאר התשתיות לאורך קו האספקה. אם הלחץ הנמוך מתרחש בזמן השימוש של הצרכנים האחרים בקן יתכן וישתלם לכולם להשתתף בהתקנת משאבת לחץ משותפת, שתאפשר לחץ מים אחיד וחזק לכולם.

המשאבות של חברת בוש

את משאבות בוש ניתן למצוא במגוון שימושים תעשייתיים. משאבות הוואקום והלהבים של החברה פופולריות מאוד בתעשיות המזון והפלסטיקה, בזכות הביצועים הגבוהים שלהם ואורך החיים הארוך בייצור השוטף. משאבות בוש לתעשייה זמינים בדגמים עם ובלי שמן ונעשה בהם שימוש נרחב בתחומים של טקסטיל, דפוס, אריזה ועוד.

לגבי מתקני סחרור

מתקן סחרור להגברת לחץ המים, מורכב ממספר משאבות סחרור המסונכרנות באמצעות מערכת פיקוד מתקדמת, לשם הגברת רמת הלחץ של המים במערכת ושמירה של לחץ מים שנדרש עבור הצרכנים השונים. השימוש עם משאבות סחרור נדרש במיוחד, כאשר נדרשים רמות לחץ מים שונות עבור נקודות הצריכה השונות של הצרכנים. משאבות ואקום סקרול מתאימות לתפעול אוטומטי של המערכת בהתאם לשימושים המשתנים שלהם בנקודות הסופיות.

משאבות לתעשיות מהמקצוענים של התחום

אם אתם מחפשים משאבות לתעשיות, כדאי שתכירו את חברת הנדסת וואקום מקריית גת. לחברה ניסיון עצום בתחום של משאבות ואקום סקרול ללקוחות וטיפול מתמשך איכותי ומקצועי בהם באתרים של הלקוחות. חברת הנדסת וואקום גאה לספק מכונות ממגוון יצרנים איכותיים של מכונות לתעשייה. החברה משרתת חברות מענפים שונים, בין היתר, ענף המזון, הכימיה והרפואה, כמו גם, מכוני מחקר, מכוני טיהור ורבים אחרים.

לקבלת ייעוץ מקצועי
עבור העסק שלכם

חייגו אלינו 074-769-1454

או מלאו פרטיכם וניצור קשר בהקדם: