משאבות לחץ

על התקנת משאבות לחץ ולחץ מים חזק וקבוע

משאבות לחץ מים מיועדות למקומות בהם במערכת אספקת המים ישנם שינויים תכופים ברמת הספיקה בגלל השינויים במספרם של הצרכנים השונים, שעושים שימוש במערכת בכל זמן נתון. על מנת שלכל הצרכנים יתאפשר לחץ מים מיטבי בכל עת, במקרים רבים, יש צורך בהפעלת משאבות לחץ שיישמרו את רמת הלחץ של המים במערכת על ערך קבוע. המשאבה כאשר היא עובדת היטב מאפשרת לכל המשתמשים במערכת אספקת מים בלחץ גבוה בכל זמן, ללא קשר למספרם של המשתמשים הפעילים במערכת באותו הזמן.

אבחון מערכת המים

במידה ואתם סובלים מרמת לחץ מים נמוכה בברז הביתי או המשרדי, כדאי לבדוק את כלל מבנה מערכת המים והצרכנים השונים שעושים בו שימוש. צריך לבחון, מי הם השותפים שחולקים אתכם את המערכת, מה מאפיין את צריכת המים שלהם ומה מצב הצנרת ושאר התשתיות לאורך קו האספקה. אם הלחץ הנמוך מתרחש בזמן השימוש של הצרכנים האחרים בקן יתכן וישתלם לכולם להשתתף בהתקנת משאבת לחץ משותפת, שתאפשר לחץ מים אחיד וחזק לכולם.

בחירת דגם מתאים לצרכים

בישראל ניתן למצוא מגוון משאבות לחץ מיצרנים שונים ובמנעד מחירים משתנה. לפני ביצוע רכישה והתקנה, חשוב להתייעץ עם איש מקצוע מומחה ומנוסה, כמו הצוות של חברת הנדסת ואקום, על מנת לבחור את משאבת לחץ המתאימה במדויק לצרכים הספציפיים הנדרשים, מצב התשתיות בשטח והתקציב העומד לרשותכם.

על מתקני סחרור

מתקן סחרור להגברת לחץ המים, מורכב ממשאבה בודדת או מספר משאבות המסונכרנות באמצעות מערכת פיקוד מתקדמת, לשם הגברת רמת הלחץ של המים במערכת ושמירה של לחץ מים שנדרש עבור הצרכנים השונים. השימוש במתקני סחרור נדרש במיוחד, כאשר נדרשים רמות לחץ מים שונות עבור נקודות הצריכה השונות של הצרכנים, בהתאם לשימושים המשתנים שלהם בנקודות הסופיות.

משאבות לחץ מהמקצוענים של התחום

אם אתם מחפשים משאבות לחץ מקצועיות ואיכותיות, כדאי שתכירו את חברת הנדסת וואקום מקריית גת. לחברה ניסיון עצום בתחום של מכונות תעשייתיות ללקוחות וטיפול מתמשך איכותי ומקצועי בהם באתרים של הלקוחות. חברת הנדסת וואקום גאה לספק מכונות ממגוון יצרנים איכותיים של מכונות לתעשייה. החברה משרתת חברות מענפים שונים, בין היתר, ענף המזון, הכימיה והרפואה, כמו גם, מכוני מחקר, מכוני טיהור ורבים אחרים.

לקבלת ייעוץ מקצועי
עבור העסק שלכם

חייגו אלינו 074-769-1454

או מלאו פרטיכם וניצור קשר בהקדם: