משאבות ואקום לCNC

מחזיקים במכונות CNC במפעל? זה הרגע להזמין משאבת ואקום תואמת!

משאבות ואקום לCNC משמשות לעבודה נקייה יותר בסביבה בה קיימים חלקיקים רבים היכולים לפגוע בעבודה ובבריאות של העובדים. אנחנו בחברת הנדסת ואקום בע”מ מספקים לכם משאבת ואקום איכותית הניתן להתקין אותה על מכונת CNC מכל הסוגים. בנוסף לכך, אם יש לכם מכונת CNC ייחודית הנדרשות למשאבה מיוחדת לצורך זה, יש לנו את האופציה להזמין עבורכם משאבה המותאמת אישית לצרכים התשייתיים שלכם.

שיפור העבודה עם מכונות CNC

בכדי שתוכלו לשפר את העבודה שלכם עם מכונות ה-CNC שלכם, אנחנו בחברת הנדסת ואקום בע”מ יכולים לספק לכם משאבות ואקום לסי אן סי המותאמות על פי סוג המכונה שלכם. משאבות ואקום לסי אן סי יכולות להוות בסיס משמעותי לשיפור העבודה שלכם ושל העובדים שלכם וכדאי לכם לבדוק את האופציה הזאת כבר עכשיו עם הצוות המקצועי שלנו בחברה.

ניקוי משטח העבודה מחלקיקי אבק

הדרך היעילה ביותר לנקות משטח עבודה במפעל היא באמצעות משאבות ואקום המחוברות למכונות ה-CNC שלכם וזמינות לכל פעולה. באמצעות המשאבה אותה תוכלו להזמין דרכנו, תהיה לכם זמינות מקסימלית לשאיבה וניקוי של משטחי העבודה ותספקו לכם ולעובדים שלכם סביבה בריאה יותר לעבודה בה ביום יום. הניקוי מתבצע בצורה קלה ידנית או אוטומטית וניתן לעשות זאת גם בשלב הייצור של המוצר על פי הצרכים שלכם.

הזמנה של משאבת ואקום תואמת למכונת CNC

משאבת הואקום שתרכשו אצלנו, תהיה מותאמת במיוחד למכונת ה-CNC  שלכם והצוות שלנו יבצע את ההתאמות האפשריות במשאבה על מנת שתהווה כלי איכותי גם בעתיד במפעל התעשייתי שלכם. משאבת הואקום מהווה כלי חשוב בתעשייה שלכם וניתן לראות אותה במפעלי ייצור שונים ברחבי הארץ בתחומים הרפואה, המזון והכימיה.

משאבות ואקום לCNC מהטובות בעולם

לבחירה של משאבות ואקום לCNC על פי התאמה למכונה שלכם, התקשרו עכשיו למספר הטלפון המופיע כאן באתר, או לחילופין מלאו את פרטי החברה או העסק שלכם בטופס רישום הפרטים המופיע כאן בדף. הצוות המיומן והמנוסה שלנו בחברת הנדסת ואקום בע”מ ידאג לטפל בהזמנה שלכם ולשלוח את משאבת הואקום עד אליכם. אנחנו מציעים לכם מחיר הוגן ונוח עם שירות עד למפעל.

לקבלת ייעוץ מקצועי
עבור העסק שלכם
חייגו אלינו 074-769-1454
או מלאו פרטיכם וניצור קשר בהקדם: