משאבות ואקום לתעשייה

כל מה שרצית לדעת לגבי משאבות ואקום לתעשייה

משאבות ואקום לתעשייה נועדו על מנת להוציא גזים מהחלל המבוקש ולהביא את החלל למצב של ווקום, ריק.  משאבות ואקום לתעשייה מופעלים באמצעות מנועים מסוגים שונים, כמו גם על ידי שימוש בתכונות תרמו דינמיות לשם הפעלתן.

חלל ומזון

השימוש עם משאבות ואקום בולט בתחום של מחקר החלל מכיוון שניתן לדמות באמצעותם תנאים המדמים את המתרחש בחלל החיצון. משאבות ואקום ממלאות תפקיד מרכזי וחשוב גם בתעשיית המזון והאריזה. כאשר אורזים מוצרי מזון ניתן להשתמש עם משאבת ואקום לייבולד, על מנת להוציא את האוויר מאריזות המזון לשם שימורם של מוצרי מזון רבים לתקופות ארוכות מבלי שיתקלקלו מהחשיפה לאוויר.

תפקוד תקין של המשאבה

השימוש עם WELCH משאבת ואקום נפוץ בשימוש תעשייתי, בין השאר, עבור מערכות מיזוג אוויר של חדרים נקיים בייצור תרופות, כמו גם, עבור ציוד נשימתי ורפואי. המסננים של WELCH משאבת חשובים לפעילותה התקינה של המשאבה, על מנת שתצליח במשימותיה ולהוציא את כל הלחות שיכולה לפגוע במערכת ובתפקודה.

המשאבות של חברת בוש

את משאבות בוש ניתן למצוא במגוון שימושים תעשייתיים. משאבות הוואקום והלהבים של החברה פופולריות מאוד בתעשיות המזון והפלסטיקה, בזכות הביצועים הגבוהים שלהם ואורך החיים הארוך בייצור השוטף. משאבות בוש לתעשייה זמינים בדגמים עם ובלי שמן ונעשה בהם שימוש נרחב בתחומים של טקסטיל, דפוס, אריזה ועוד.

לגבי מתקני סחרור

מתקן סחרור להגברת לחץ המים, מורכב ממספר משאבות סחרור המסונכרנות באמצעות מערכת פיקוד מתקדמת, לשם הגברת רמת הלחץ של המים במערכת ושמירה של לחץ מים שנדרש עבור הצרכנים השונים. השימוש עם משאבות סחרור נדרש במיוחד, כאשר נדרשים רמות לחץ מים שונות עבור נקודות הצריכה השונות של הצרכנים. WELCH משאבת ואקום מתאימות לתפעול אוטומטי של המערכת בהתאם לשימושים המשתנים שלהם בנקודות הסופיות.

משאבות ואקום לתעשייה מהמקצוענים של התחום

אם אתם מחפשים משאבות ואקום לתעשייה, כדאי שתכירו את חברת הנדסת וואקום מקריית גת. לחברה ניסיון רב בתחום של משאבת ואקום לייבולד ללקוחות וטיפול מתמשך איכותי ומקצועי בהם באתרים של הלקוחות. חברת הנדסת וואקום גאה לספק מכונות ממגוון יצרנים איכותיים של מכונות לתעשייה. החברה משרתת חברות מענפים שונים, בין היתר, ענף המזון, הכימיה והרפואה, כמו גם, מכוני מחקר, מכוני טיהור ורבים אחרים.

לקבלת ייעוץ מקצועי
עבור העסק שלכם

חייגו אלינו 074-769-1454

או מלאו פרטיכם וניצור קשר בהקדם: