משאבות ואקום טבולות שמן

משאבת ואקום טבולה בשמן היא משאבת ואקום בעלת קרום טבול בשמן. הוא משתמש בעקרון של הפרש לחץ אדים כדי ליצור ואקום. משאבת ואקום טבולה בשמן יכולה לשמש ביישומים ותעשיות שונות, כולל עיבוד מזון, ייצור כימיקלים וטיפול במים. משאבות ואקום טבולות בשמן הן בדרך כלל יקרות יותר ממשאבות אימפלר אוויר מסורתיות אך יש להן רמה גבוהה יותר של אמינות ועמידות.

על השימושים השונים במשאבות ואקום טבולות שמן

משאבות ואקום אלה משמשות בתעשיות רבות, כגון תעשיית הנפט והגז, תעשיית המזון והמשקאות, תעשיית התרופות הן משמשות להסרת אוויר ואדי מים מתהליך או מערכת. הן יכולות לשמש כדי להסיר אוויר ממיכל או צינור או שהם יכולים לשמש כדי להסיר אדי מים ממערכת. משאבות ואקום מכונות לעתים קרובות גם “מכונות יניקה ואקום” מכיוון שתהליך הוצאת אוויר או אדי מים נעשה בדרך כלל עם ואקום. משאבות אלה משמשות כאשר יש צורך להסיר כמות גדולה יותר של אוויר מתהליך, אך זה לא אפשרי מכיוון שהנפח בתוך התהליך גדול מדי. לדוגמה, בבית זיקוק נפט ייתכן שיהיה צורך לשאוב נפט דרך מערכת צינורות כדי להסירו.

כל היתרונות בשימוש במשאבות ואקום טבולות שמן

שימוש במשאבות ואקום מסוג זה הוא אחת הדרכים היעילות והרב-תכליתיות ביותר להסיר שמן ממערכת. המשאבה שקועה בשמן, אשר נשאבת מהמערכת. למשאבת ואקום טבולה בשמן יתרונות רבים על פני סוגים אחרים של משאבות ואקום. ניתן להשתמש בו במערכות המכילות גזים, אדים ונוזלים מסוכנים. הוא גם מסוגל להסיר סוגים שונים של שמנים ממערכות שונות בו זמנית. כך שהן נחשבות לסוג היעיל והטוב ביותר לשימוש.

משאבות חזקות ויעילות לשימוש למגוון צרכים

אנו בחברת הנדסת ואקום מספקים בעבורכם מגוון משאבות ואקום טבולות שמן המתאימות לשימוש במגוון מערכות תעשייה שונות. המשאבות שלנו מבטיחות בטיחות בשימוש ועמידות מירבית גם לאורך שנים ארוכות. כשתשתמשו במשאבות שלנו תוכלו להיות בטוחים שכל תהליך שיבוצע על ידן יבוצע על הצד הטוב ביותר. בנוסף ובמידת הצורך, צוות החברה ישמח להדריך אתכם על השימוש במשאבות השונות ולסייע בכל שאלה ובעיה. אז לקבלת הצעות מחיר משתלמות מלאו פרטים לחזרה כאן

לקבלת ייעוץ מקצועי
עבור העסק שלכם
חייגו אלינו 074-769-1454
או מלאו פרטיכם וניצור קשר בהקדם: