משאבות דיאפרגמה פנאומטיות

מה השימוש של משאבת דיאפרגמה פנאומטית?

משאבות דיאפרגמה פנאומטיות משמשות בתעשיות השונות בישראל הזקוקות לעבודות יניקה בלי שימוש בנוזלים. השימוש באוויר דחוס מספק פתרון יעיל לעבודה במפעלים, ללא צורך בטיפול בשמנים ונוזלים תעשייתיים ועם תפעול קל מאוד של המכונה. הפרדת נוזל ואוויר דחוס מאפשרת למשאבות הללו לבצע שינוי בנפח של חלקים מסויימים בתוך המכונה בהן יש נוזלים. ניתן לראות את השימוש במכונות הייחודיות הללו בתעשיות בישראל של מערכות לטיהור של שפכים וייצור של תרופות. המשאבות הללו ידועות באמינות שלהן והן פועלות על גבי לחץ אוויר דחוס הדוחף דיאפרגמה גמישה הגורמת לנוזל בתוך המכונה לזרום לאזור אחרים בתוך המכונה או מחוצה לה.

מה זה משאבה דיאפרגמה ידנית?

משאבה דיאפרגמה ידנית מיועדת להעברה של נוזלים דרך צינור במכונות בפעולות תעשייתות שונות באמצעות הנעה של ידית. הדיאפרגמה היא גמישה וניתן לדחוף אליה נוזל דרך צינור ייעודי. זה נחשב לפתרון יעיל וחסכוני להעברה של נוזלים מסוגים שונים במגוון רחב של יישומים תעשייתיים. מלבד העברת נוזלים, המשאבות הידניות יכולות לשמש גם לצורכי מילוי ואריזה של מיכלים, או לצורכי הזרקה של נוזלים לתוך מערכות צנרת, תוך יצירה של לחץ גבוה. בחקלאות בישראל המשאבות הידניות מאפשרות גם לבצע פעולות בסיסיות כגון ניקוי, ריסוס והשקיה.

היתרונות של משאבת דיאפרגמה חשמלית

אם אתם מחפשים משאבה חזקה עם קצב זרימה מהיר יותר, משאבת דיאפרגמה חשמלית תספק לכם את המענה הטוב ביותר. משאבה זו נחשבת לחזקה במיוחד עם יעילות רבה בכל הנוגע לצריכת אנרגיה. בדומה למשאבות דיפארגמה האחרות, גם כאן השימוש והתפעול של המכונה הוא קל למדי ומאפשר גם לעובדים החדשים שלכם לעבוד עם המכונות הללו לאחר הדרכה בסיסית. מלבד זאת, עם  משאבות מים דיאפרגמה תוכלו להשתמש בסוגים שונים של נוזלים , כגון מים, חומצות ושמנים תעשייתייים. אם אתם מעוניינים לבצע פעולות עם מים, תוכלו לעשות זאת עם משאבות מים דיאפרגמה הפועלות באמצעות דיאפרגמה גמישה הזזה באמצעות מנוע תעשייתי – חשמלי או ידני.

איפה מזמינים משאבות דיאפרגמה פנאומטיות?

הזמנה של משאבות דיאפרגמה פנאומטיות מתבצעת דרך מספר הטלפון המופיע באתר בצורה קלה ונוחה. אנחנו בחברת הנדסת ואקום פועלים בתחום משאבות הואקום כבר למעלה מ-10 שנים ברציפות ומייבאים משאבות איכותיות מהמתקדמות ביותר בעולם.

לקבלת ייעוץ מקצועי
עבור העסק שלכם
חייגו אלינו 074-769-1454
או מלאו פרטיכם וניצור קשר בהקדם: