מפוחים לתעשיה

מה חשוב להבין לגבי מפוחים לתעשייה ומסננים תעשייתיים

במכשירי מפוחים לתעשייה משתמשים על מנת להזיז אוויר וגזים בהתאם לצרכים של המכונות התעשייתיות בשימוש. מפוחים לתעשייה יכולים לשמש בכדי לאוורר את חדרי הייצור, לפנות עשן ופליטות אחרות ואף לשאיבה של אוויר, כאשר הדבר נדרש עבור תהליכי הייצור.

מנגנון הפעולה במפוח

בתוך המפוחים מותקנים מאווררים שמפעילים את תנועת האוויר בכיוון הרצוי. מפוחי לחץ מהסוג הצנטריפוגלי, משמשים עבור יניקת האוויר. דגמים מסוימים של מפוחי לחץ נמוך, יכולים להעביר דרכם אוויר בלבד. דגמים אחרים יכולים להעביר אוויר עם חלקיקים אחרים כמו שמן ונסורת. סוג נוסף של מפוחים לתעשייה מכונים מפוחים ציריים. מנגנון ההפעלה שלהם, הוא באמצעות דחיפת האוויר דרך הסיבוב של הציר וייצור שרוול של אוויר, במקביל לציר של המפוח.

מסננים לתעשייה

התחום של מסננים לתעשייה ממשיך להתפתח עם ההתקדמות שבפיתוח דורות חדשים של מכונות תעשייתיות. למרות שמכונות הייצור מתקדמות מבחינה טכנולוגית הן עדיין נותרות רגישות ללכלוך חיצוני. מסננים לתעשייה נדרשים  עבור מערכות הידראוליות, גנרטורים חשמליים, מנועים סטטיים, מסננים לקירור ומסננים למדחסי אויר ומערכות בוואקום.

תפקוד תקין של המשאבה

השימוש עם מסנן שמן למשאבת ואקום נפוץ בשימוש תעשייתי, בין השאר, עבור מערכות מיזוג אוויר של חדרים נקיים, כמו גם, עבור ציוד נשימתי ורפואי. מסנן שמן למשאבת ואקום חשוב לפעילותה התקינה של המשאבה על מנת שתצליח במשימתה להוציא את הלחות שעלולה לפגוע במערכת ובתפקודה. מכשיר מד ואקום מיועד למדידת מדויקת של מידת הלחץ של גז או נוזל בנקודה מוגדרת במערכת. הלחץ במערכת נוצר כתוצאה מההתנגשות של המולקולות בתוך המערכת.

מפוחים לתעשייה מאנשי מקצוע מנוסים וותיקים

אם אתם צריכים מפוחים לתעשייה או מחפשים מפוחים בלחץ נמוך מקצועיים ואיכותיים, כדאי שתכירו את חברת הנדסת וואקום מקריית גת. לחברה ניסיון רב בתחום של הנדסת הוואקום ולחץ נמוך, שיווק ומכירה של מכונות תעשייתיות ללקוחות וטיפול מתמשך איכותי ומקצועי במכונות באתרים של הלקוחות. חברת הנדסת וואקום גאה להיות הספקית המרכזית של מגוון יצרנים איכותיים של מכונות לתעשייה. בין היתר החברה משווקת, מפוחי לחץ נמוך, משאבות מים חשמליות, מסנני שמן למשאבת ואקום ומסננים אחרים לתעשייה. החברה משרתת חברות מענפים רבים, בין היתר, ענף המזון, הכימיה והרפואה, כמו גם, מכוני מחקר, מכוני טיהור ועוד רבים אחרים.

לקבלת ייעוץ מקצועי
עבור העסק שלכם

חייגו אלינו 074-769-1454

או מלאו פרטיכם וניצור קשר בהקדם: