מערכות למשאבות ואקום

מערכות למשאבות ואקום נועדו לייצר ואקום ונמצאות בשימוש נרחב בתעשיית ההנדסה והמדע והאלקטרוניקה, כגון מצבי צבירה של חומרים, הדמיית תנאי חלל, ניתוח ובדיקת חומרים תחת לחץ.

קיימים שני סוגים עיקריים של משאבות – משאבות מכניות ומשאבות סילון. מערכות למשאבות ואקום הפועלות בצורה מכנית, פועלות באמצעות מנוע שבעזרתו המשאבה שואבת אויר מן החלל החיצוני אל  האטמוספירה. מערכות למשאבות ואקום עם משאבות סילון פועלות בלי מנוע אלא תוך ניצול עקרונות תרמודנמיים, כדוגמת משאבת קיטור.

התחום הספציפי הזה של משאבות וקום מיועד למגוון רחב של סוגי תעשיה, גם הקלה וגם הכבדה. היום, ניתן למצוא משאבות וקום כמעט בכל מפעלי התעשיה המובילים בארץ. באמצעות מערכות למשאבות ואקום ניתן לארוז ולאחסן מוצרי מזון ותרופות תוך ניצול נפח מקסימלי. כאמור, מערכות וקום הן בעלות פוטנציאל לשימושים רבים ונרחבים וניתן להשתמש בהן כאשר יש צורך להשיג לחצים נמוכים, בשאיבת גזים, באחסון, בבדיקות מוליכות, בעבודה בטמפרטורה נמוכה וכדומה. 

כמו כן, מערכות וקום נמצאות בשימוש גם בתעשיית האלקטרוניקה. בעזרת מערכות למשאבות וקום ניתן להגיע ללחצים במידה הרצויה. כל מה שנותר לעשות, זה להתאים מערכות למשאבות וקום לצורך המערכת ובכך להגיע לדיוקים ברמה גבוהה בעבודה.

חברת הנדסת וואקום בע”מ נוסדה ב-2014. בין מקימי החברה נמנים מומחים שצברו ניסיון רב בתחום הנדסת הוואקום ולחץ נמוך. מאז היווסדה, גאה החברה להיות ספקית מרכזית של חברות רבות בארץ. בין לקוחותיה חברות מענף הכימיה, המזון, תעשיות הרפואה והכימיה, מכוני מחקר, מכונים שעוסקים בטיהור ורבים אחרים.

על מנת שהשימוש של מערכות למשאבת וקום יהיה אופטימלי יש לבחור לעבוד עם חברה מקצועית כחברת הנדסת וואקום בע”מ שיש לה נסיון רחב בתחום.

חברת הנדסת וואקום בע”מ מומחית במתן פתרונות מערכות למשאבת וקום.

החברה מחזיקה בציוד איכותי ומתקדם, היא מספקת ללקוחותיה שרות מיומן ומקצועי בסטנדרטים הגבוהים ביותר על מנת שכל לקוח יקבל את יעוץ מקצועי ויוכל לבחור במשאבה המתאימה ביותר לצרכיו.

אנו נלווה את הלקוח שלנו בכל השלבים, החל מתכנון המערכת ועד לאספקה והתקנה. חברת הנדסת וואקום בע”מ מציעה מגוון רחב ביותר של משאבות וקום. מערכות למשאבות וקום שלנו הם חלק מתהליכי הייצור בתעשיה כגון: מעבדות, האוניברסיטאות, המחקר ועוד.

לקבלת ייעוץ מקצועי
עבור העסק שלכם

חייגו אלינו 074-769-1454

או מלאו פרטיכם וניצור קשר בהקדם: