מסננים לתעשייה

על מסננים לתעשייה ומדי ואקום ותפקידם בתעשייה

התחום של מסננים לתעשייה ממשיך להתפתח עם ההתקדמות שבפיתוח דורות חדשים של מכונות תעשייתיות. למרות שמכונות הייצור מתקדמות מבחינה טכנולוגית הן עדיין נותרות רגישות ללכלוך חיצוני. מסננים לתעשייה נדרשים עבור מערכות הידראוליות, גנרטורים חשמליים, מנועים סטטיים, מסננים לקירור ומסננים למדחסי אויר ומערכות בוואקום. 

תפקוד תקין של המשאבה

השימוש עם מסנן שמן למשאבת ואקום נפוץ בשימוש תעשייתי, בין השאר, עבור מערכות מיזוג אוויר של חדרים נקיים, כמו עבור ציוד נשימתי ורפואי. מסנן שמן למשאבת ואקום חשוב לפעילותה התקינה של המשאבה על מנת שתצליח במשימתה ולהוציא את הלחות שעלולה לפגוע במערכת ובתפקודה. 

על מד ואקום

מכשיר מד ואקום מיועד למדידת מדויקת של מידת הלחץ של גז או נוזל בנקודה מוגדרת במערכת. הלחץ במערכת נוצר כתוצאה מההתנגשות של המולקולות בתוך המערכת. החומר והלחץ מוגדרים בתור הכוח שפועל על פני השטח. עבור מד ואקום, נקודת האפס היא מידת לחץ של יחידה אטמוספרה אבסולוטית אחת. לחץ אפס אבסולוטי הוא למעשה ריק או ואקום.

שליטה מחדר הבקרה

במערכות תעשייתיות רבות משתמשים במכונות ואביזרים כמו צינורות ומכלים תחת לחץ. מד ואקום אנלוגי נדרש בתפעולן, על מנת למדוד את הלחץ ולאפשר למפעיל לתפעל את המכשירים השונים בהתאם לערך הלחץ שנמדד. בדרך כלל השליטה במדדים וניהול התפעול כולו יתבצע מחדר הבקרה.

יישומים מגוונים

מכיוון שמדי לחץ מיועדים למדוד טווחים שונים של לחצים עבור נוזלים וגזים שונים, יש צורך לבחור לשימוש את הדגמים המתאימים ספציפית לבדיקות הנדרשות ליישום. יש לקחת בחשבון את החומר ממנו מיוצרים מדי הלחץ והחומרים מהם מיוצרים המחברים שבין המדים למערכת.

מסננים לתעשייה מחברה מקצועית ואיכותית

אם אתם צריכים מסננים לתעשייה או מחפשים מסנן שמן למשאבת ואקום מקצועי ואיכותי כדאי שתכירו את חברת הנדסת וואקום מקריית גת. לחברה ניסיון עצום בתחום של הנדסת וואקום ולחץ נמוך, שיווק ומכירה של מכונות תעשייתיות ללקוחות וטיפול מתמשך במכונות באתרים של הלקוחות. חברת הנדסת וואקום גאה להיות הספקית המרכזית של מגוון יצרנים איכותיים של מכונות לתעשייה. בין היתר החברה משווקת, מסננים לתעשייה, מפוחי לחץ נמוך, משאבות מים חשמליות, מסנן שמן למשאבת ואקום ועוד. החברה משרתת חברות מענפים רבים, בין היתר, ענף המזון, הכימיה והרפואה, כמו גם, מכוני מחקר, מכוני טיהור ועוד רבים אחרים.

לקבלת ייעוץ מקצועי
עבור העסק שלכם

חייגו אלינו 074-769-1454

או מלאו פרטיכם וניצור קשר בהקדם: