מכשיר ואקום למזון

מעוניינים לאחסן ולשמור מזון בעסק שלכם בצורה טובה יותר?

מכשיר ואקום למזון הוא כל מה שאתם צריכים בכדי לאחסן ולשמור על מוצרי מזון וחומרי גלם למזון בצורה מושלמת. המטרה של מכונת הואקום היא למנוע מגע של חמצן במזון. בדרך זו, הטריות של המזון נשמרת לזמן ארוך יותר ומאפשרת למכור מגוון סוגים של מזון ללקוחות בארץ ובעולם עם תאריך תוקף אשר נקבע מראש. מכשיר הואקום שואב את הואקום מתוך שקית האטימה בצורה מהירה ויעילה במיוחד ובדרך זו מאפשר שמירה על מזון קפוא או טרי בצורה אופטימלית. ניתן לראות את שקיות הואקום התעשיות בעיטוף של דגים טריים, דגים קפואים, מוצרי בשר, חטיפים ומוצרי חלב למיניהם.

מכונות ואקום לתעשיית המזון

היתרונות של אריזת הוואקום מאפשרת לתעשיית המזון לספק מגוון רחב של חומרי גלם ומוצרים לסופר מרקטים ורשתות המזון הפזורות ברחבי הארץ. בנוסף לכך, אריזת הוואקום משמשת אף לשלב ראשוני בתהליך בישול הנקרא גם בישול תחת ואקום. באמצעות חומרי אריזה איכותיים ומכונה מתקדמת ליצירת הואקום באריזה, יש לכם אפשרות ליצור מגוון רחב של מוצרי מזון ואף מוצרי אלקטרוניקה הדורשים שמירה על חלקים טכנולוגיים מפני חמצון וקורוזיה. האיכות של מכונת הוואקום תלויה במידה רבה בסוג המשאבה המותקנת במכונה. שימוש במשאבות וואקום איכותיות כמו המשאבות של המותג הגרמני בוש, יסייע לעבודה יעילה יותר ואינטנסיבית לתעשייה שלכם. 

שירותי תחזוקה וטיפול למכונות ואקום

על מנת שתוכלו להשתמש במכונת הוואקום שלכם לשנים רבות קדימה ולייצר מוצרים איכותיים מתחום המזון או מתחום האלקטרוניקה, יש לכם אפשרות לקנות מכונה המותאמת לצרכים שלכם דרך אחת מהחברות המובילות כיום בישראל בתחום הוואקום. החברה מייבאת לישראל מכונות ואקום לתעשיות השונות ויכולה לספק לכם מכשיר ואקום איכותי לכל סוגי המזון. מכשיר הואקום יהווה בסיס לשמירת המזון במפעל לצורך שיווק וייצוא עם תאריך תפוגה ארוך.

מכשיר ואקום למזון דרך חברה מקצועית

לקבלת הצעת מחיר למכשיר ואקום למזון מאחת החברות הגדולות בעולם בתחום, צרו קשר עם חברת הנדסת ואקום בע”מ ותוכלו לקבל הצעת מחיר משתלמת במיוחד. צוות החברה ישמח לספק לכם מכשיר ואקום בטכנולוגיה מתקדמת ולספק לכם הדרכה מקצועית במפעל שלכם לצורך שימוש יעיל ובטוח יותר במכונה. 

לקבלת ייעוץ מקצועי
עבור העסק שלכם
חייגו אלינו 074-769-1454
או מלאו פרטיכם וניצור קשר בהקדם: