מכירת משאבות ואקום

משאבות ואקום נועדו לביצוע של מגוון פרויקטים בתחומי התעשייה, המדע וההנדסה. בין השימושים הרבים של משאבות הואקום ניתן למצוא: ניסוי כלי טיס, אחסון חומרים בצורות שונות, הורדת נקודת הרתיחה של נוזלים, ייבוש בהקפאה, ייצור רכיבים אלקטרוניים, ניסויים מדעיים ועוד. מכירת משאבות ואקום משרתת לקוחות עסקיים, מוסדיים ופרטיים אשר המשותף לכולם הוא הרצון לייצר ריק בחלל מסוים.

אופן הפעולה והיתרונות:
משאבות ואקום נועדו ליצור ריק והן פועלות על בסיס העיקרון של בוכנה סובבת. משאבות הואקום חיוניות ומשמשות לתעשייה הכימית והתהליכית וכוללות שימוש במשאבות מסוג מכאני או סילון וזאת בהתאם לצרכים השונים וליחס הדחיסה המבוקש.

לקוחות ציבוריים ומוסדיים רבים מכירים ביתרונות משאבת הואקום ומשום כך מכירת משאבות ואקום נחשבת לחשובה במימוש הפוטנציאל של המשאבה למטרות וצרכים חדשים ומגוונים. משאבות ואקום היוצרות ריק מאפשרות לנתח חומרים שונים בלחצים ומצבי צבירה של נוזל, מוצק וגז. 

שימושים במשאבות ואקום:

רובם של השימושים האזרחיים במשאבות ואקום מתבצעים על בסיס שאיבת מי תהום מקרקע ספוגה או אקוויפר. ישנם סוגים שונים של משאבות ואקום, כאשר חלקם יכולים להגיע לעומקים גדולים במיוחד ומאפשרים ליצור פתרונות חכמים לבעיות שונות בשטח.

השימושים השונים של משאבות ואקום כוללים:

  • הדמיית תנאים השוררים בחלל לצורך ניסויי טיס.
  • אחסון של חומרים בנפח קטן יותר.
  • הורדת נקודת הרתיחה של נוזלים.
  • ניסויים ומחקר מדעיים לניתוח תכונות חומרים.
  • ייצור מוצרים שונים הדורשים מצב ואקום כגון, רכיבים אלקטרוניים, אריזות מזון, נורות חשמל ועוד.

הנדסת ואקום

חברת הנדסות ואקום מתמחה בתחום משאבות ואקום ומפוחי לחץ נמוך. החברה הוקמה בשנת 2014 על ידי צוות מומחים עתירי ניסיון בתחום וכיום היא משתפת פעולה עם חברת יורוואקום בישראל ומספקת מוצרי איכות לחברות בינלאומיות בתחומי הכימיה, תעשיית המזון, תעשייה רפואית, מכוני טיהור ומחקר ועוד. חברת הנדסות ואקום מתמחה במכירת משאבות ואקום ומספקת ללקוחותיה שירות לכלל סוגי המשאבות של כל היצרנים וזאת תוך הקפדה על איכות גבוהה, חלקים מקוריים ומחירים הוגנים.

לקבלת ייעוץ מקצועי
עבור העסק שלכם

חייגו אלינו 074-769-1454

או מלאו פרטיכם וניצור קשר בהקדם: