מכונת איטום ואקום

מכונות ואקום משמשות להוצאת אוויר מאריזה. הם מאפשרים לאחסן מזון לפרקי זמן ארוכים יותר. הסיבה לכך היא שהמחסור בחמצן בתוך האריזה מונע מחיידקים לגדול ולקלקל את המזון כך שניתן לאחסן את המזון לפרקי זמן ארוכים יותר ולהאריך את חיי המדף שלו. כמו כן, אריזות ואקום עוזרות בשמירה על טריות המזון ואיכותו. ישנם סוגים רבים של אוטמי ואקום זמינים בשוק. הם משתנים זה מזה מבחינת התכונות והשימושים להם הן מתאימות.

אופן פעולתה של מכונת איטום ואקום

בתחומים רבים ושונים יש צורך לארוז את המוצרים באופן יעיל, מהיר ומבלי שיחדור אוויר לתוך האריזה. לשם כך יש צורך בשימוש במכונות ואקום. תהליך האריזה באמצעות מכונות אלה כולל מספר שלבים. ראשית, לאחר שהשקית מוכנסת למכונה, היא מלחימה אותה ואז יונקת את כל האויר שנותר בפנים. לאחר מכן, המלחם אוטם את השקית עד הגעה למצב של ואקום באופן עקבי ומהיר שמאפשר אריזה של כמות מוצרים גדולה. עוד חשוב לציין, שכמות השקיות שניתנות לאטימה בפרק זמן מסוים משתנה ממכונה למכונה ותלוי גם באורך סרגל ההחלמה ועוד כמה פרמטרים נוספים.

ישנם כמה סוגים שונים של מכונות ואקום לאיטום

בשוק כיום תוכלו למצוא מגוון רחב של מכונות ואקום המגיעות בגדלים שונים ויכולות הספק שונות. כך שכל מפעל ופס ייצור יכולים לבחור בסוג המכונות המתאים ביותר עבור צרכיהם ולהביא ליעילות הנדרשת בשלב אריזת המוצרים. ניתן למצוא מכונות איטום ואקום שולחניות לצד מכונות גדולות ותעשייתיות. ישנן מכונות ואקום רצפתיות חצי אוטומטיות או אוטמטיות, מכונות איטום בעלות תא כפול ומכונות בעלי מיכלי כיווץ במים חמים ועוד.

עולם שלם של מכונות ואקום איכותיות למגוון שימושים

אריזת המוצר משמשת לו כמעין מגן מפני כל נזק שעלול לפגוע באיכותו. שימוש במכונת איטום ואקום חזקה ויעילה יבטיח אריזות איכותיות שישמרו על המוצרים בטוחים ומוגנים לאורך זמן. אנו בחברת הנדסת ואקום מספקים מגוון רחב של מכונות איטום מתקדמות ואיכותיות לשימוש תעשייתי או לפסי ייצור קטנים במחירים הוגנים. מעבר לכך, הצוות המקצועי שלנו יישמח להדריך אתכם על השימוש במכונות כך שתוכלו להשתמש בהם נכון. מוזמנים להצטרף ללקוחותינו המרוצים ולמלא פרטים כאן לקבלת הצעות מחיר משתלמות

לקבלת ייעוץ מקצועי
עבור העסק שלכם
חייגו אלינו 074-769-1454
או מלאו פרטיכם וניצור קשר בהקדם: