מכונות אריזה לתעשייה

מבוא- מהן מכונות אריזה לתעשייה

מכונות אריזה תעשייתיות עברו דרך ארוכה מימי עבודת כפיים. כיום ניתן לבצע אוטומציה של כל תהליך אריזת הסחורה מחומרי גלם ועד למוצר מוגמר. ניתן לעשות זאת במגוון שיטות, אך אחת הפופולריות היא באמצעות שימוש במכונות אריזה תעשייתיות. מכונות אלו מיועדות לשימוש כבד בסביבה תעשייתית, והן בדרך כלל גדולות מאוד בגודלן. ניתן להשתמש בהם למגוון מטרות, כגון: עטיפת מוצרים בפלסטיק או בחומרים אחרים; הדבקת מוצרים יחד; החלת תוויות; ועוד.

הסוגים הנפוצים ביותר של מכונות אריזה לתעשייה

מכונות אריזה משמשות בכל ענף, ולכל סוגי המוצרים. הם מגיעים בצורות וגדלים רבים, לכן חשוב לדעת איזה סוג של מכונה הכי מתאים לצרכים שלךמכונות עטיפה רובוטיות הן סוג אחד של מכונות אריזה שיכולות לשמש חברות שצריכות לארוז הרבה פריטים בבת אחת. מכונות אלו מסוגלות לעטוף ולאטום חבילות בשבריר מהזמן שנדרש לעובד אנושי סוג נוסף, הוא מכונות ואקום לאריזות מזון. מכונות אלה מאפשרות איטום מפני חיידקים ונזקים אחרים כך שאיכות המוצר תישמר כראוי. ישנן מכונות ידניות, מכונות סקין שגם סוגרות היטב את המוצר מלמעלה ונצמדות אליו לאיטום חזק שמאפשר חיי מדף ארוכים.

אופן פעולתן של מכונות האריזה השונות

כל סוג מוצר דורש סוג אריזה שונה וכן כל סוג אריזה מתבצעת ע”י סוג מכונת אריזה שונה. כך למשל, מכונות אוטמטיות לסגירת קרטונים מקפלות את ארבעת צדדי הקרטון ומדביקות אותן עם סרט דביק, בעוד שמכונות ואקום לאריזת מזון, מוצרי קוסמטיקה ומוצרים רפואיים אורזות את המוצר באריזה המותאמת לו תוך יניקת האוויר ואיטום האריזה. מכונות הסקין סוגרות באמצעות ניילון נצמד את המוצר כך שמתקבלת כמעין שכבת עור המשמשת להגנה על המוצר.

מגוון מכונות אריזה לתעשייה המותאמות לשלל צרכים שונים

אנו בחברת הנדסת ואקום מציעים בעבורכם מגוון רחב של מכונות אריזה המתאימות לשימוש בענפי התעשייה השונים- מכונות לאריזת מוצרי מזון, קוסמטיקה ומוצרים רפואיים. בכדי שהמכונה הרצויה לכם תפעל כמו שצריך, תוכלו אף להיעזר בשירותי ההתקנה המקצועיים שלנו ולעבור הדרכה מקצועית על השימוש במכונות השונות. אנו מזמינים אתכם להצטרף לקהל הלקוחות המרוצים שלנו ולהנות מהמכונות המתקדמות והאיכותיות ביותר שקיימות כיום בשוק. מוזמנים להשאיר פרטים כאן לקבלת הצעות מחיר משתלמות

לקבלת ייעוץ מקצועי
עבור העסק שלכם
חייגו אלינו 074-769-1454
או מלאו פרטיכם וניצור קשר בהקדם: