מכונות אריזה בואקום לענף המזון

מנהלים מפעל לייצור מוצרי מזון? צריכים מכונה מקצועית לאריזה?

אלפי מוצרים הנמצאים במדפי הסופר מרקטים ברחבי הארץ ארוזים בשיטת הואקום. השיטה הזו נבדקה והוכחה כיעילה ביותר לשמירה על מוצרי מזון לזמן ארוך. האריזה מתבצעת על ידי הוצאת האוויר מהשקית וסגירתה בצורה הרמטית. מכונות אריזה בואקום לענף המזון משמשות את כל מפעלי המזון בארץ והן מהוות כלי חשוב לשמירה על טריות מגוון רחב של מאכלים, בעיקר מאכלים ומוצרי מזון יבשים. עם זאת, ניתן בשיטה הזו גם לארוז מוצרי מזון עם נוזלים ולספק להם תוקף ארוך יותר מאשר אריזה באופן רגיל. ברגע שאין כניסה של חמצן לשקית, כל מוצר מזון שתסגרו בואקום יכול להישמר טוב יותר לתקופה מוגדרת.

פתרונות אריזה בואקום עם מכונות מתקדמות

פתרונות אריזה בואקום כוללות בין היתר את מכונות הואקום המתקדמות ואת שקיות הואקום המשמשות לאריזה. הפתרונות רלוונטיים כאמור גם למוצרים רטובים המכילים נוזלים מסוגים שונים כאשר הסגירה מתבצעת במקרה זה עם המכונה בתהליך בו נוצרות בועות בתוך השקית מה שמאפיין אריזת ואקום במצב אופטימלי. בנוסף לזה, ניתן לארוז את המוצר באמצעות “אווירת הגנה” הנוצרת באמצעות גז מגן ייחודי המשמש לאריזת מוצרי מזון.

מכונות לאריזת מזון בואקום מחברה מקצועית

אם אתם רוצים להכיר את מכונות לאריזת מזון בואקום המתקדמות ביותר בעולם, מומלץ לכם לפנות כבר עכשיו לצוות של חברת הנדסת ואקום בע”מ. הצוות של החברה מגיע עם ניסיון של יותר מ-8 שנים ומאפשר לכם מבחר גדול במיוחד של מכונות ואקום. חברת הנדסת ואקום בע”מ מציעה לכם מכונת ואקום תעשייתית מחיר משתלם ביותר עם שירות תחזוקה מקצועי המוצע לכם לתקופה מוגדרת מראש או באופן שוטף. להזמנה של מכונת ואקום תעשייתית מחיר מעולה, צרו קשר עם צוות החברה.

הזמנת מכונות אריזה בואקום לענף המזון

לפרטים נוספים על מכונות אריזה בואקום לענף המזון, התקשרו לחברת הנדסת ואקום בע”מ דרך מספר הטלפון המופיע בראש הדף ותוכלו לקבל את כל הפרטים על מכונות האריזה בואקום החדישות ביותר. שירותי החברה כוללים בין היתר שירות הובלה מהיר ויעיל של כל המכונות המשמשות לאריזת ואקום, כאשר את ההזמנה אתם יכולים לבצע טלפונית ולחסוך לכם זמן וחיפושים אחר מכונת ואקום מקצועית לצרכים שלכם. 

לקבלת ייעוץ מקצועי
עבור העסק שלכם
חייגו אלינו 074-769-1454
או מלאו פרטיכם וניצור קשר בהקדם: