מיכלי ואקום

מחפשים חלקי חילופים למשאבת הואקום שלכם? הגעתם בדיוק למקום הנכון!

תפעול של משאבת ואקום כולל תחזוק שוטף של מיכלי ואקום לכל סוגי המשאבות. אנחנו בחברת הנדסת ואקום בע”מ מציעים לכם את מיכלי הואקום האיכותיים ביותר של המותגים הגדולים כגון בוש, יורו ואקום, גארדר דנבר וליי בולד. השירות שלנו ניתן באיזורים נרחבים בארץ למפעלי תעשייה, חברות פארמה, חברות לייצור מזון וחברות אריזה והוא כולל אספקת כל חלקי החילוף הנדרשים לתפעול תקלות במשאבות ואקום מכל הסוגים והדגמים. אם מיכל הואקום במשאבה שלכם התקלקל, נסדק או יוצר תקלה בתפעול המשאבה, הצוות המקצועי שלנו בחברת הנדסת ואקום בע”מ הוא הכתובת שלכם.

מיכל ואקום עם מערכת שאיבה למיצוי שמנים

מבין המוצרים האיכותיים שאנחנו בחברת הנדסת ואקום בע”מ יכולים להציע לכם, תוכלו למצוא מיכלים למשאבות ואקום המשמשים כחלק ממערכת שאיבה למיצוי שמנים. מערכת השאיבה למיצוי שמנים מאפשרת ליצור מוצרים על בסיס שמן באיכות גבוהה במיוחד, ללא ריחות תעשייתיים ובמרקמים המאפשרים אריזת המוצר למכירה בקווי ייצור גדולים. חברות תרופות ומפעלים לייצור מזון משתמשים במוצרים באיכותיים שלנו לפעילות של ייצור והכנת מוצרים. מיכלי הואקום שלנו בחברת הנדסת ואקום בע”מ עוברים בדיקות איכות ותקינות קפדניות במיוחד והם עומדים בכל התנאים הנדרשים לפעילות שוטפת של משאבות הואקום.

משאבות ומיכלים לוואקום ע”פ התאמה אישית

על מנת שתוכלו להתאים מיכלי וואקום לעבודה שלכם במפעל, אנחנו בחברת הנדסת ואקום בע”מ יכולים לסייע לכם באספקת המשאבה המתאימה על פי הצרכים שלכם. בנוסף לכך, הצוות המקצועי שלנו מספק גם שירות אחזקה ותיקון לכל סוגי משאבות ומיכלי וואקום ויכול לשפר את תחזוקת המשאבות שלכם בעבודה השוטפת במפעל שלכם ולמנוע תקלות עתידיות במשאבות ובמיכלים בכדי לספק עבודה אינטנסיבית טובה יותר של המשאבה.

איך מתבצעת ההתקנה במפעל?

אם אתם מעוניינים בהתקנה של מיכל ואקום למשאבות הואקום במפעל שלכם, הצוות המקצועי שלנו ישמח להגיע עד אליכם ולבצע את ההתקנה או ההחלפה של מיכל הואקום הקיים. הצוות שלנו מביא איתו ניסיון וידע רב בתפעול תקלות בכל סוגי משאבות הואקום הקיימות היום במפעלי התעשייה בישראל.

הזמנת מיכלי ואקום של חברת הנדסת ואקום בע”מ

להזמנה של מיכלי ואקום באיכות גבוהה של חברת הנדסת ואקום בע”מ, התקשרו אלינו עכשיו דרך מספר הטלפון המופיע בראש האתר או שלחו אלינו הודעה ישירות לכתובת המייל המופיעה באתר. אנחנו נשמח להעניק לכם מענה מהיר ומקצועי לתפעול כל סוגי משאבות הואקום שיש לכם במפעל ולהתקין עבורכם מיכל ואקום ברמה גבוהה שישרת את העובדים שלכם בצורה מושלמת בכל יום עבודה בטווח הארוך. השירות שלנו זמין עבורכם גם עבור ייעוץ והדרכה לתפעול משאבות ומיכלי הואקום שאתם מחזיקים במפעל.

לקבלת ייעוץ מקצועי
עבור העסק שלכם

חייגו אלינו 074-769-1454

או מלאו פרטיכם וניצור קשר בהקדם: