מד ואקום אנלוגי

כל מה שרצית לדעת על מד ואקום אנלוגי

מד ואקום אנלוגי מיועד למדידת לחץ של אוויר או גזים ברמת דיוק גבוהה במיוחד. השימוש עם מד ואקום אנלוגי נפוץ בשימוש תעשייתי, בין השאר, עבור מערכות מיזוג אוויר של חדרים נקיים, כמו גם, עבור ציוד נשימתי ורפואי, לשם מדידת הפרשי הלחץ של הגזים השונים. 

לגבי יחידות וטווחים

מדי ואקום יכולים למדוד במגוון של יחידות מדידה ובטווחים שונים של הסקלה. מד ואקום למערכות קירור נועד להראות, מתי משאבת הוואקום עושה את עבודתה כראוי והצליחה במשימתה להוציא את הלחות שעלולה לפגוע במערכת ובתפקודה. 

על לחץ אפס אבסולוטי

מכשיר מד ואקום מיועד למדידת מדויקת של מידת הלחץ של גז או נוזל בנקודה מוגדרת במערכת. הלחץ במערכת נוצר כתוצאה מההתנגשות של המולקולות בתוך המערכת. החומר והלחץ מוגדרים בתור הכוח שפועל על פני השטח. עבור מד ואקום, נקודת האפס היא מידת לחץ של יחידה אטמוספרה אבסולוטית אחת. לחץ אפס אבסולוטי הוא למעשה ריק או ואקום.

שליטה מחדר הבקרה

במערכות תעשייתיות רבות משתמשים במכונות ואביזרים כמו צינורות ומכלים תחת לחץ. מד ואקום אנלוגי נדרש בתפעולן, על מנת למדוד את הלחץ ולאפשר למפעיל לתפעל את המכשירים השונים בהתאם לערך הלחץ שנמדד. בדרך כלל השליטה במדדים וניהול התפעול כולו יתבצע מחדר הבקרה.

יישומים מגוונים

מכיוון שמדי לחץ מיועדים למדוד טווחים שונים של לחצים עבור נוזלים וגזים שונים, יש צורך לבחור לשימוש את הדגמים המתאימים ספציפית לבדיקות הנדרשות ליישום. יש לקחת בחשבון את החומר ממנו מיוצרים מדי הלחץ והחומרים מהם מיוצרים המחברים שבין המדים למערכת.

מד ואקום אנלוגי מהמקצוענים של התחום

אם אתם צריכים מדי ואקום או מחפשים מד ואקום אנלוגי מקצועי ואיכותי כדאי שתכירו את חברת הנדסת וואקום מקריית גת. לחברה ניסיון עצום בתחום של הנדסת הוואקום ולחץ נמוך, שיווק ומכירה של מכונות תעשייתיות ללקוחות וטיפול מתמשך איכותי ומקצועי במכונות באתרים של הלקוחות. חברת הנדסת וואקום גאה להיות הספקית המרכזית של מגוון יצרנים איכותיים של מכונות לתעשייה. בין היתר החברה משווקת, מפוחי לחץ נמוך, משאבות מים חשמליות, מסנני שמן למשאבת ואקום ומסננים אחרים לתעשייה. החברה משרתת חברות מענפים רבים, בין היתר, ענף המזון, הכימיה והרפואה, כמו גם, מכוני מחקר, מכוני טיהור ועוד רבים אחרים.

לקבלת ייעוץ מקצועי
עבור העסק שלכם

חייגו אלינו 074-769-1454

או מלאו פרטיכם וניצור קשר בהקדם: