טיפול משאבות

כל מה שצריך לדעת לגבי טיפול משאבות

כשמדובר על טיפול משאבות תעשייתיות באופן שוטף, ישנה חשיבות גדולה לחברה שמבצעת את הטיפולים. על מנת שהמשאבות יתפקדו היטב לאורך הזמן יש צורך שהטיפולים התקופתיים השוטפים, ייעשו על ידי אנשי מקצוע שמתמחים בסוגים הספציפיים שנעשה בהם שימוש. משאבות מים חשמליות המוכרות בזכות איכותם ותפקודן היעיל הם של חברת בוש וריצ’לי.

שינוי בלחץ המים

משאבת מים חשמלית מיועדת לשנות את לחץ המים. ישנם שני סוגים שונים של משאבת מים חשמלית, משאבה שמגבירה את לחץ המים ומשאבה שמקטינה אותו. משאבת מים חשמלית שנפוצה במיוחד היא משאבת ניקוז בביניים שנועדה לפנות את מי הביוב והגשמים.

מים בברז

השימוש עם משאבות מים טיפול בזרם המים נועד להגברת לחץ המים בברזים של בנינים רבי קומות. משאבת מים חשמלית באזור מגורים צריכה להיות שקטה במיוחד, על מנת שלא לפגוע באיכות החיים של דיריי הבניין. טיפול משאבות שוטף חיוני לאורך החיים של המשאבה. תיקון משאבות ריצ’לי צריך להיעשות על ידי אנשי מקצוע מומחים תוך שימוש בחלקי חילוף איכותיים בלבד.

על מניעת הצפות

משאבת מים טיפול במי גשמים וביוב מותקנת בדרך כלל בתוך חלל ייעודי במרתף הבניין. תפקידה של משאבת מים חשמלית מסוג זה, הוא להזרים את המים השאובים לקו הביוב העירוני ולמנוע הצפות של אזור הבניין במי גשמים וביוב. כאשר מתגלים תקלות במערכת כדאי לפנות עבור תיקון משאבת Busch מיד ולא להמתין על מנת להימנע מנזק גדול יותר למערכות בהמשך. תיקון משאבת בוש מומלץ לבצע אצל אנשי מקצוע המתמחים ספציפית במשאבות מסוג זה.

טיפול משאבות של אנשי מקצוע מנוסים וותיקים

אם אתם צריכים תיקון משאבת בוש או באופן כללי, מחפשים טיפול משאבות, כדאי שתכירו את חברת הנדסת וואקום מקריית גת. לחברה ניסיון רב עם תיקון משאבת Busch, כמו גם, תיקון משאבות ריצ’לי באתרי הלקוחות. חברת הנדסת וואקום גאה להיות הספקית המרכזית של מגוון יצרנים איכותיים של מכונות לתעשייה. בין היתר החברה משווקת, מפוחי לחץ נמוך, משאבות מים חשמליות, מסנני שמן למשאבת ואקום ומסננים אחרים לתעשייה. החברה מספקת משאבת מים טיפול, לחברות מענפים רבים, בין היתר, ענף המזון, הכימיה והרפואה, כמו גם, מכוני מחקר, מכוני טיהור ועוד רבים אחרים.

לקבלת ייעוץ מקצועי
עבור העסק שלכם

חייגו אלינו 074-769-1454

או מלאו פרטיכם וניצור קשר בהקדם: