טיפול במשאבות ואקום

תפקידה של משאבת ואקום הוא לייצר חלל ריק מגזים ויש שימוש רב ומגוון של מערכות למשאבת ואקום בתעשיות שונות, כמו תעשיית אריזת המזון, תעשיית האלקטרוניקה, תעשיית המוליכים למחצה, המדע והמחקר. תחום מערכות משאבת הואקום הוא תחום מאוד רחב ומתחלק בעיקר לשני חלקים שונים.

ישנן משאבות ואקום מכניות, להן נדרש טיפול במשאבות ואקום מסורתי, שהוא טיפול במנוע, מסננים למשאבות ואקום, החלפת חלקים שהתבלו או קיצרו והחלפת פילטר. ישנן גם משאבות ואקום תרמודינמיות, להן יש מנוע שמושפע מלחץ. ככל שהלחץ גדל, כך פעולת השאיבה יותר איטית. להן נדרש טיפול במשאבות ואקום שמבוסס על תיקון צילינדרים ובוכנות. חברת הנדסת ואקום בע”מ מציעה מגוון רחב של טיפולים עבור משאבות ואקום כגון החלפה ושיפוץ אטמי משאבה, ניקוי, החלפת פילטרים, מסננים למשאבות ואקום ותיקונים כלליים.

חברת הנדסת וואקום בע”מ נוסדה ב-2014. בין מקימי החברה נמנים מומחים שצברו ניסיון רב בתחום הנדסת הוואקום ולחץ נמוך.

מאז היווסדה, גאה החברה להיות ספקית מרכזית של חברות רבות בארץ. בין לקוחותיה חברות מענף הכימיה, המזון, תעשיות הרפואה והכימיה, מכוני מחקר, מכונים שעוסקים בטיהור ורבים אחרים.

טיפול במשאבות ואקום דורש מיומנות ומקצועיות שאנו ערבים להן בחברתנו. אנו מציעים תיקון למשאבת וקום באופן מהיר ומקצועי תוך מתן יעוץ אישי לכל לקוח. חברת הנדסת וואקום בע”מ מציעה ללקוחותיה שרות מהיר ואיכות ומבצעת תיקון משאבת וקום לכל סוגי המשאבות. התיקונים יכולים להתבצע באתר הלקוח או במפעל החברה, בהתאם לאופי התקלה ולצרכי הלקוח.

הצוות המקצועי של חברת הנדסת וואקום בע”מ יוצא לעבודה בשטח, כאשר הוא מצויד במכשור המתקדם ביותר על מנת שיוכל לטפל גם בתקלות המורכבות ביותר, כגון תיקון למשאבת וקום וכן טיפול כולל לכל סוגי משאבות ואקום.

תיקון משאבת וקום גדולה או קטנה הוא סוג נפוץ של טיפול שהטכנאים שלנו מבצעים באופן איכותי מהיר ומקצועי, תוך מתן הסבר ללקוח ובכך עוזרים ללקוח להגיע לפתרון מהיר וחסכוני ככל הניתן.

חברת הנדסת וואקום בע”מ עובדת עם מפעלים ועם לקוחות פרטיים ומציעה פתרונות כוללים עבור הקמת מערכות משאבת ואקום שכולל גם טיפול במשאבות ואקום. הצוות המקצועי של החברה מתמחה באיתור תקלות בצורה מדוייקת והבאתן לפתרון האופטימלי לשביעות רצונם של הלקוחות שלנו.

לקבלת ייעוץ מקצועי
עבור העסק שלכם

חייגו אלינו 074-769-1454

או מלאו פרטיכם וניצור קשר בהקדם: