חלקים למשאבות וקום

חברת הנדסת וואקום בע”מ אשר נוסדה ב-2014 היא ספקית מרכזית של חלקים למשאבות וקום. מאז היווסדה, גאה החברה לספק פילטרים למשאבת ואקום, מפרידים למשאבת וקום, חלקים למשאבת וקום וכן מערכות שלמות למשאבות וקום לתעשיית המזון, הכימיה, הרפואה, מכוני מחקר, מכונים שעוסקים בטיהור ועוד רבים אחרים.

חלקים למשאבות וקום והמערכות שהחברה מספקת הם חלק בלתי נפרד מתהליכי ייצור בתעשיה. בבעלות חברת הנדסת וואקום בע”מ ציוד מתקדם ביותר לטיפול במשאבות וקום, חלקי חילוף כגון מפרידים למשאבת וקום,  פילטרים למשאבת ואקום וכן חלקים למשאבות וקום שונים ממגוון היצרנים ומחסן חלפים גדול בזמינות גבוהה. חברת הנדסת וואקום בע”מ מתמחה בהתאמת חלקים למשאבות וקום לצרכי לקוחותיה על ידי איתור וזיהוי של חלקי חילוף למערכות משאבת וקום. אצלנו ניתן למצוא חלקים למשאבת וקום, לנו יש נסיון רב וקשרים ענפים עם יצרנים, ספקים ומפיצים.

חברת הנדסת וואקום בע”מ מציעה ללקוחותיה את המומחיות, את המקצועיות ואת הנסיון שצברה במשך שנים מתוך הכרות עם עולם חלקי החילוף ותוך מתן יעוץ ופתרון בעיות. החברה שומרת על קשר ישיר עם יצרני הציוד והמכונות ומציעה פתרונות מקצועיים, לוגיסטיים ותפעוליים. אנו מעמידים לרשות לקוחותינו מגוון רחב של ציוד, חלקי חילוף למשאבות וקום, ציוד חשמל ובקרה.

כיום, מערכות משאבת וקום נמצאות במגוון רחב של תעשיות. אחת מהן היא תעשיית הרפואה, שם נדרשות לרוב מערכות וקום שבנויות מכמה משאבות להבים משומנות ומקוררות על ידי אויר. למערכות מן הסוג הזה יש בקר חכם, אשר מופעל על פי דרישה ומשאבות אלה יכולות לעבוד באופן עצמאי על מנת לספק את מידת הוקום הרצויה.

קיימים סוגים רבים נוספים של משאבות וקום בשוק. כל מערכת כזו מותאמת לצרכי הלקוח ודרישות השימוש בה.

בחברתנו תוכלו למצוא פתרונות כוללים החל משלב תכנון  המערכת הנכונה אשר מתאימה לצרכי הלקוח ועד לשלב תחזוקת המערכת הקיימת, כולל אספקת חלקים למשאבת וקום.

בין מקימי חברת הנדסת וואקום בע”מ נמנים מומחים שצברו ניסיון רב בתחום הנדסת הוואקום ולחץ נמוך. מאז היווסדה, גאה החברה להיות ספקית מרכזית של חברות רבות בארץ. בין לקוחותיה חברות מענף הכימיה, המזון, תעשיות הרפואה והכימיה, מכוני מחקר, מכונים שעוסקים בטיהור ורבים אחרים.

לקבלת ייעוץ מקצועי
עבור העסק שלכם

חייגו אלינו 074-769-1454

או מלאו פרטיכם וניצור קשר בהקדם: