אספקת שמנים לתעשיה

צריכים להחליף שמנים במשאבות תעשייתיות? יש לנו פתרון בשבילכם!

שמנים תעשייתיים משמשים כחומרי סיכה וחומרי מניעת התחמצנות בחלקים פנימיים של משאבות ואקום. השמנים הללו ברובם עשויים ממינרלים המותאמים לשימוש במכונות הפועלות על ואקום. באמצעות שירותי אספקת שמנים לתעשיה, אתם יכולים לבצע החלפת שמנים בזמן הנכון ובכך לשמור על משאבות הואקום שלכם יעילות ותקינות לאורך זמן, בעיקר אם מדובר על עבודה אינטסיבית של המכונות שלכם לאורך כל שעות העבודה במפעל. ניתן לבדוק עבור כל משאבה איזה שמן נדרש לה על פי הוראות היצרן. אם אתם לא יודעים איך בודקים זאת, תוכלו לקבל הדרכה מהחברה המספקת את חומרי השמנים למכונות.

איך בוחרים נכון שמנים לתעשיה?

על מנת שתוכלו לשמור על המכונות התעשייתיות שלכם תקינות, אתם נדרשים לטפל בהן ולספק להן את התחזוקה הדרושה. שמנים לתעשיה מומלץ לבחור כאמור בהתאמה להוראות היצרן של המשאבות התעשייתיות שלכם. שמן תעשייתי מיועד לשמש לתקופה מוגדרת עבור כל מכונה, תלוי בכמות העבודה של המכונה. כלומר, שמן תעשייתי לא יכול לשמש אתכם לזמן לא מוגבל מבלי שתחליפו אותו. בשלב מסויים הוא יהיה מלוכלך מדי וסמיך מדי ולא יתן את האפקט הרצוי במטרה לשמור על המשאבות התעשייתיות שלכם פעילות ותקינות לאורך זמן.

שמן למשאבת ואקום עם כושר היפרדות גבוה

כושר היפרדות גבוה הוא חיוני לכל שמן למשאבת ואקום. כושר ההיפרדות מהווה בסיס לעבודה עם נוזלים שונים, מכיוון שהוא מאפשר עבודה יעילה עם נוזלים המתערבבים ביניהם בתהליך העבודה של המכונה. את השמנים הנדרשים למשאבת הואקום שלכם תוכלו להזמין טלפונית ולקבל אותם עד למפעל שלכם עם שליח. אנחנו בחברת הנדסת ואקום מציעים לכם שמנים איכותיים לתעשייה המיובאים מהיצרנים המובילים בעולם בתחום. את השמנים התעשיתיים שלנו אנחנו נשלח אליכם עם שליח ותוכלו להזמין את הכמות שאתם צריכים בכל סדר גודל של הזמנה.

מה המחיר של שירות אספקת שמנים לתעשיה?

מחיר שירותי אספקת שמנים לתעשיה נקבע על פי סוג השמנים הנדרשים לכם, כמות השמנים והמיקום של המפעל שלכם בהשוואה למרכז התפעולי שלנו הממוקם בקרית גת. אם אתם רוצים לקבל הצעת מחיר משתלמת לכל סוגי השמנים התעשייתיים הנדרשים לכם, אנחנו בחברת הנדסת ואקום נשמח לספק לכם את הצעת המחיר בשיחת טלפון דרך מספר הטלפון שלנו המופיע בראש האתר.

לקבלת ייעוץ מקצועי
עבור העסק שלכם
חייגו אלינו 074-769-1454
או מלאו פרטיכם וניצור קשר בהקדם: