אלקטל לוסנט משאבה

על אלקטל לוסנט משאבה ומשאבות ואקום אחרות

השימוש עם אלקטל לוסנט משאבה בולט בתחום של מחקר החלל מכיוון שניתן לדמות באמצעותה תנאים המדמים את המתרחש בחלל החיצון. אלקטל לוסנט משאבה ממלאת תפקיד מרכזי וחשוב גם בתעשיית המזון והאריזה. כאשר אורזים מוצרי מזון ניתן להשתמש עם משאבת ואקום, על מנת להוציא את האוויר מאריזות המזון, לשם שימורם של מוצרי מזון רבים לתקופות ארוכות מבלי שיתקלקלו כתוצאה מהחשיפה לאוויר.

לגבי משאבות ואקום לתעשייה

משאבות ואקום לתעשייה נועדו על מנת להוציא גזים מהחלל המבוקש ולהביא את החלל למצב של ווקום, ריק, בשפה העברית. משאבות ואקום לתעשייה מופעלים באמצעות מנועים מסוגים שונים, כמו גם על ידי שימוש בתכונות תרמו דינמיות לשם הפעלתן.

על תפקוד תקין של המשאבה

השימוש עם משאבת ואקום Alcatel נפוץ בשימוש תעשייתי, בין השאר, עבור מערכות מיזוג אוויר של חדרים נקיים בייצור תרופות, כמו גם, עבור ציוד נשימתי ורפואי. המסננים של אלקטל משאבה חשובים לפעילותה התקינה של המשאבה, על מנת שזו תצליח במשימתה ולהוציא את כל הלחות שיכולה לפגוע במערכת ובתפקודה.

המשאבות של חברת אלקטל לוסנט

את משאבת ואקום Alcatel ניתן למצוא במגוון של שימושים תעשייתיים. משאבות הוואקום והלהבים של החברה פופולריות מאוד בתעשיות המזון והפלסטיקה, בזכות הביצועים הגבוהים שלהם ואורך החיים הארוך בייצור השוטף. משאבות בוש לתעשייה זמינים בדגמים עם ובלי שמן ונעשה בהם שימוש נרחב בתחומים של טקסטיל, דפוס, אריזה ועוד.

לחץ מים

משאבות לחץ מים מיועדות למקומות בהם במערכת אספקת המים ישנם שינויים תכופים ברמת הספיקה בגלל השינויים במספרם של הצרכנים השונים, שעושים שימוש במערכת בכל זמן נתון. על מנת שלכל הצרכנים יתאפשר לחץ מים מיטבי בכל עת, במקרים רבים, יש צורך בהפעלת משאבות לחץ שיישמרו את רמת הלחץ של המים במערכת על ערך קבוע.

אלקטל לוסנט משאבה רק מהמקצוענים של התחום

אם אתם מחפשים אלקטל לוסנט משאבה, כדאי שתכירו את חברת הנדסת וואקום מקריית גת. לחברה ניסיון רב בהתקנת אלקטל משאבה ללקוחותיה וטיפול מתמשך איכותי ומקצועי לתפקודה השוטף באתרים של הלקוחות. חברת הנדסת וואקום גאה לספק מכונות ממגוון יצרנים איכותיים של מכונות לתעשייה. החברה משרתת חברות מענפים שונים, בין היתר, ענף המזון, הכימיה והרפואה, כמו גם, מכוני מחקר, מכוני טיהור ורבים אחרים.

לקבלת ייעוץ מקצועי
עבור העסק שלכם

חייגו אלינו 074-769-1454

או מלאו פרטיכם וניצור קשר בהקדם: