אדוורדס משאבות

מה כדאי להבין לגבי המוצרים של אדוורדס משאבות

אדוורדס משאבות היא מהחברות הוותיקות בתחום. המוצרים של אדוורדס משאבות משמשים במגוון של תהליכי ייצור ותהליכים שונים בתעשייה. בין מגוון המוצרים של החברה ניתן למנות, משאבת בורגית יבשה עם עיצוב חדשני EDS, משאבת ואקום רוטורית בעלת דרגה אחת, משאבות שמן רוטוריות,  משאבות ואקום שמן ומשאבות שמן קטנות. עוד מוצרים מובילים של אדוורדס משאבות, משאבה בורגית יבשה מסוג GXS, מערכות טורבו ואקום, משאבות ואקום יבשות ועוד.

מערכות טורבו חדשניות

מערכות הטורבו ואקום של אדוורס הינה יחידה אחת של משאבת טורבו ראשונית שיכולה לפעול בשמן או ביבש ומופעלת באמצעות בקר הפעלה פשוט. ליחידת הטורבו מהירות שאיבה של בין 42-61 ליטר לשנייה. בקר ההפעלה מאפשר שימוש ללא צורך בתכנות מוקדם וכולל את האפשרות, לחבר ברז שחרור נפרד לאטמוספירה. דבר זה הופך את מערכת הטורבו לאידיאלית עבור שימוש במעבדות מחקר ופיתוח. משאבות הדיפוזיה של אדוורדס הינן משאבות מקוררות מים בגודל קומפקטי, עם וסת נוזלים שמאפשר סביבת שאיבה נקייה וזרימה חוזרת מינימלית, תוך פליטת גזים מופחתת. המשאבות מגיעות עם ברז ואקום ידני או פניאומטי מובנה בהתאם לצורך.

מנגנון שאיבה חזק במיוחד

כשמדובר על משאבות EDWARDS יבשות הן מספקות מנגנון שאיבה חזק ויעיל, עם מהירות שאיבה גבוהה ויכולת עבודה בתנאים קשים ביותר, כולל בתעשייה הכימית. העיצוב הבורגי הינו חדשני וחזק ומאפשר מהירות שאיבה גבוהה, עם אפשרות לקירור נוזלים או קירור האוויר. היכולות של משאבות EDWARDS מדגמים אלו מאפשרות עבודה יעילה בסביבה עם חומרים מסוכנים כמו כימיקלים. אדוורדס משאבות ואקום כימית מיועדת למפעלים ויכולה לפעול בתהליכים כימים מורכבים, כגון שאיבת אדים ממיסים, זיקוק וייבוש, פולימריזציה, איוד ועוד. משאבת אדוורד כימית יכולה לשאוב חומרים קוריוזיים ודליקים ללא פגיעה במנגנוני הפעולה של המשאבה.

ייעוץ, ליווי וטיפול במוצרים של אדוורדס משאבות

אם אתם מחפשים מידע נוסף לגבי האפשרויות והפתרונות של אדוורדס משאבות ואקום או שאתם רוצים להתאים משאבת אדוורדס לצרכי הייצור שלכם, מומלץ לכם להתייעץ עם אנשי המקצוע של חברת הנדסת וואקום. החברה מציע מגוון של משאבות ומכונות מתוצרת אדוורדס משאבות ומתמחה בטיפול במכונות אלו. פנו עוד היום לייעוץ מקצועי ומקיף של הנדסת וואקום, לשם ייצור עם מכונות תעשייתיות מהטובות בעולם.

לקבלת ייעוץ מקצועי
עבור העסק שלכם

חייגו אלינו 074-769-1454

או מלאו פרטיכם וניצור קשר בהקדם: