אביזרים למשאבות ואקום

משאבות ואקום נועדו לענות על מגוון צרכים בתחומי ההנדסה, התעשייה והמדע. מטרתן וייעודן של המשאבות הוא ליצור ריק והן פועלות בעזרת מנוע או על בסיס תכונות תרמודינימיות.

משאבות ואקום משמשות בתחום מחקר החלל וזאת נוכח האפשרות לדמות את התנאים השוררים בחלל. יצירת ואקום הינה פעולה חיונית גם בתעשיית המזון וזאת באמצעות הוצאת אוויר מאריזות שונות המאפשרת שימור מזון יעיל לאורך זמן.

מענה מקצועי לפי סוג השימוש
משאבות ואקום הינן מותאמות לפי סוג השימוש, כאשר ישנם כמה סוגים של משאבות הנבדלות זו מזו בכמה פרמטרים כגון גודל המשאבה, ההספק, החלץ ועוד. רכישה של משאבת ואקום לצד אביזרים למשאבות ואקום, חשוב שתתבצע מחברה מקצועית המספקת שירותי הדרכה, תמיכה ותחזוקה מתאימים. שירות התיקונים ומתן אחריות הינם חיוניים שכן המכונות עובדות בהספקים גבוהים ובעת הפעולה הן מתחממות ולכן יש לוודא כי קיים מענה מקצועי במקרה של תקלות. 

אביזרים חיוניים למשאבות ואקום
ישנם סוגים שונים של משאבות ואקום בהן: משאבות ואקום טבולות בשמן, משאבות ואקום יבשות, ועוד.

אביזרים למשאבות ואקום מהווים רכיבים חיוניים לשימוש נכון ויעיל במשאבות הואקום וכוללים:

  • פטמות ואקום בסיסיות בקטרים שונים, פטמות להרמה ושינוע של משטחים.
  • מחוללי ואקום וסטים של מחוללי ואקום מתקדמים בהם מחוללי ואקום חד דרגתיים או רב דרגתיים, מחוללי ואקום מפוקדים עם רגשי לחץ דיגיטליים ועוד.
  • שסתומי ואקום מכניים ושסתומים מופעלי סולונואיד, שסתומים בהפעלה ידנית בפיקוד חשמלי או פנאומטי.
  • פלטות ואקום להרמה של מגוון משטחים: פלטות להרמת קופסאות קרטון, שקי פלסטיק, אריחי שיש ועוד.
  • מדחסים ללחץ נמוך שנועדו להמרת לחץ אוויר לואקום.

פתרונות ואקום מתקדמים למגוון תחומים

הנדסות ואקום הינה חברה מקצועית ומובילה המתמחה במשאבות ואקום, אביזרים למשאבות ואקום, מפוחי לחץ נמוך ועוד מגוון שירותים ופתרונות מתקדמים לתחומי התעשייה, ההנדסה והמדע. חברת הנדסות ואקום יצרה שיתוף פעולה עם יורוואקום ישראל המשמשת כספקית חשובה לחברות בינלאומיות בתחומי הכימיה, תעשייה רפואית, תעשיית מזון, מכוני מחקר וטיהור ועוד. בנוסף, אנו מספקים ייעוץ ושירותי בנייה ותכנון מערכות ואקום לבתי חולים וכן מענה מקצועי ללקוחות ציבוריים, מוסדיים ופרטיים.

לקבלת ייעוץ מקצועי
עבור העסק שלכם

חייגו אלינו 074-769-1454

או מלאו פרטיכם וניצור קשר בהקדם: